Anasayfa » Etiket Arşivi: android rehber

Etiket Arşivi: android rehber

Vcf Nedir | Rehberi Vcard Olarak Kaydetme ve Kullanma

vcf dosya yedekleme

Vcf uzantısı ile Yedekleme ve Rehber Aktarma Bir çok cihaz ve telefonda kişilere ait bilgilerin saklandığı ve aktarım için kullanıldığı bir format Vcf Elektronik bir kartvizit olarak tanımlanır, bu özellik vCard olarak bilinir ve dosya uzantısı *.vcf dir. Özellikle İphone ve Android arasında rehber ve kişilerin bilgilerinin transfer edilmesinde, yedeklenmesinde ve aktarılmasında kullanılır. Vcf nedir, ne işe yarar? vCard olarak ... Devamını Oku »

Gmail Rehber ile Android Senkronizasyon İşlemi

android gmail senkronize ayarı

Android Mobil Cihaz ile Gmail Kişiler ile Senkronize Etme Android cihazlarda, Gmail hesabınız ile birlikte Google Rehberinizi senkronize ederek kullanabilirsiniz. Bu şekilde rehberinizi Gmail üzerine yedeklemiş olursunuz.  Google tarafından verilen Kişiler hizmetinde, kişilerinize ait isim, Soyisim, e-posta adresi ve telefon numaralarının bulunduğu bir rehber yer almaktadır. Google üzerinde bulunan kişiler hizmeti ile kullanmış olduğunuz Android işletim sistemine ait bir mobil ... Devamını Oku »

Android rehber yedekleme

Android Rehberi Yedekleme Android bir cihazı bilgisayara yedekleme işlemi nasıl yapılır? Android işletim sisteminde çalışan bir telefonun rehberini bilgisayarınıza yedekleyin.  Bir rehberi yedeklemenin en kolay yolu vcf uzantılı olarak dışa aktarmaktır, Vcf bir çok programda açılabilen ve kolayca taşınabilen bir kişi kartı dosya türüdür. Rehberinizi Vcf olarak kaydederek yedekleme yapabilir ve diğer telefonlara da aktarabilirsiniz. Android Rehber yedekleme işlemleri, cihazlardaki ... Devamını Oku »

error: Content is protected !!