Anasayfa » Etiket Arşivi: 4.5g

Etiket Arşivi: 4.5g

Wcdma Nedir

vcdma nedir

Wcdma Nedir? Mobil cihazlarda, internet mobil veri bağlantıları yaparken, ayarlarda görülen ve karşımıza çıkan bir kavram olan Wcdma nedir, kısaca ve basitçe anlatmaya çalışalım. Wcdma, mobil cihazlarda mobil şebeke üzerinden yapılan bir bağlantı türüdür. Wcdma ile aynı frekans üzerinden, daha hızlı bir şekilde internete bağlanmanız mümkün olabilmektedir. Bağlantı türleri üzerinden GSM veya Wcdma seçenekleri ile internete bağlanılabilir, bunlar hazırda kullanılan ... Devamını Oku »

4.5 G görüntülü görüşme yapan android telefonlar

4.5 g görüntülü görüşme

3G ve 4.5 G Şebeke üzerinden görüntülü arama yapan telefonlar Mevcut tarifeniz üzerinden 3g veya 4.5G üzerinden yani şebeke üzerinden herhangi bir uygulama veya programa ihtiyaç duymadan, görüntülü görüşme yapabilen telefonlar hangileridir. Bu yazıda şebeke üzerinden görüntülü görüşme yapabileceğiniz telefon marka ve modelleri bulabilirsiniz. Şebek üzerinden 4.5 G ile görüntülü görüşme yapan telefonlar sadece Samsung markalı telefonlardır, sebebi ise hat ... Devamını Oku »

Turkcell 4.5g internet ayarları alma

Turkcell 4.5g internet ayarları alma Türkiye 4.5G ile tanıştı ve 1 Nisan 2016 tarihi itibariyle hizmete girdi. Peki 4.5G hizmetinden nasıl yararlanacağım, bu internet hızından faydalanmak için neler yapmam gerekli? Türkcell müşterileri, 4.5G için hangi ayarları yapmalılar.  Turkcell 4.5G internet ayarları nasıl yapılacak,  Turkcell 4.5G’den yararlanmak için, telefonunuzu hangi  ayarları nasıl yapacaksınız? Bu yazımızda Turkcell 4.5G için internet ayarlarını yapabilmeniz ... Devamını Oku »

Avea 4.5G açma

Avea 4.5G açma Avea 4.5G nasıl açılır? 4.5G Avea abonelik işlemleri nasıl yapılır? Telefonumdan 4.5G ayarları nasıl yapılıyor? Avea 4.5G ayarları ve 4.5G açma işlemi nasıl yapılır? Avea aboneleri olanlar için 4.5G servisinden yararlanmaları için yapmaları gerekenler nelerdir? Avea 4.5G ayarları Avea aboneleri için 4.5G ayarları ve bu hizmetten yararlanmak için için yapmanız gerekenler şu şekildedir. İlk olarak bir abonelik ... Devamını Oku »

4.5G uyumlu Nokia & Microsoft telefonlar

4.5G uyumlu Nokia ve Microsoft telefonlar 4.5G uyumlu olan Nokia ve Microsoft telefonları hangileri? Nokia markalı telefonların listesi, Microsoft markalı 4.5G uyumlu modelleri hangileridir. 2015 yılı Ağustos ayında ihalesi sonuçlanan 4.5G ihalesi ile Türkiye mobil anlamda birçok yenilik geliyor, bu anlamda telefonunuzun bu teknolojiye uyumlu olması gerekmektedir. 4.5G uyumlu olan Nokia ve Microsoft markalı telefonların listesini aşağıda bulabilirsiniz. 4.5G uyumlu ... Devamını Oku »

Telefonum 4.5 uyumlumu sorgulayın | Turkcell içindir

Telefonum 4.5 uyumlumu sorgulayın | Turkcell içindir Telefonunuz 4.5G teknolojisine uyumlu, kullandığınız telefon 4.5G teknolojisine uyumlu çalışabilecek mi? Kullandığınız telefonun 4.5G uyumluluğunu online olarak test edebilirsiniz. Türkcell kullanıcıları için 4.5G uyumluluk testi ve kullanımı. Türkcell aboneleri 4.5G uyumluluk testi Turkcell aboneleri için resmi olarak hazırlanmış olan ve kullandıkları telefonun 4.5G teknolojisine uyumlu olup olmadığını test etmelerine yarayan online bir servis ... Devamını Oku »

4.5G uyumlu Sony Xperia telefonlar listesi

4.5G uyumlu Sony Xperia telefonlar listesi Sony Xperia modelleri içinde 4.5g uyumlu olanları hangileridir? 4.5G destekleyen modelleri ve tüm listesine nasıl ulaşabilirim? Sony Markalı telefonlar içinde 4.5G teknolojisine uygun olan ve bu altyapıyı destekleyen modelleri hangileridir? Sony Xperia 4.5G’yi destekleyen modelleri Aşağıdaki Sony modelleri 4.5G teknolojisini desteklemektedir ve 4.5G teknolojisi ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Yeni bir telefon alacaksanız, aşağıdaki modelleri ... Devamını Oku »

4.5G destekli Samsung marka telefonlar listesi

4.5G destekli Samsung marka telefonlar listesi 4.5G destekleyen Samsung’lar hangileridir? Samsung telefonlardan hangileri 4.5 teknolojisini destekler? 4.5 uyumlu Samsung telefon modelleri tüm listesi. Samsung’un hangi modellerinde 4.5G teknoloji var ve uyumlu olan modellerini nasıl öğrenebilirim? 4.5G teknolojisini destekleyen Samsung telefonlar Samsung Galaxy Alpha (SM-G850FQ) Samsung Galaxy A5 (SM-A500F) Samsung Galaxy A7 (SM-A700F) Samsung Galaxy E7 (SM-E700F) Samsung Galaxy S4 Active ... Devamını Oku »

error: Content is protected !!