Anasayfa » Android » İnstagram Facebook ile Giriş Yap

İnstagram Facebook ile Giriş Yap

İnstagram hesabına en kolay giriş yöntemi, Facebook hesabı ile giriş yapmaktır. Elbette bunun için bir Facebook hesabınızın olması gereklidir. Ancak bir çok kullanıcının Facebook hesabı olduğu düşünüldüğünde, bu giriş yöntemi en mantıklı ve kolay yöntem olarak öne çıkmaktadır.

O zaman Facebook hesabımı kullanarak, nasıl İnstagram’a giriş yapabilirim? Diyorsanız, aşağıdaki resimli anlatımı kullanarak yardım alabilirsiniz.

Bizde bu yazıda, size İnstagram’a Facebook ile kolayca nasıl giriş yapabilirsiniz, resimli olarak anlatmak istedik, ister Web tarayıcınızdan, isterseniz Mobil cihazlardaki İnstagram uygulamasından, var olan Facebook hesabınızı kullanarak giriş yapabilirsiniz.

İnstagram’a Facebook ile  Nasıl Giriş Yapabilirim?

Bu çok kolay bir işlemdir, ilk olarak web arayıcı üzerinden bu işlemin nasıl yapılacağını anlatalım. İnstagram web sitesinde yer alan “Facebook ile Giriş Yap” butonuna tıklayın, açılan pencereden, Facebook hesap bilgileriniz ile oturum açın ve İnstagram için gerekli izinleri verin hesabınız açılacak ve hemen giriş yapmış olacaksınız.

instagram facebook ile giriş

İkinci adımda, Facebook hesabınızda bir oturum açmanız gereklidir, bu alanda, kullanıcı adı ve şifreniz ile oturum açın. Bu alanda eğer Facebook hesabınız yoksa, yeni bir hesap açmanızda mümkündür.

instagram facebook ile oturum aç

Şimdi İnstagram’da kullanmak için bir kullanıcı adı, E-posta bilgisi, ve Şifre belirleyerek hesap açman için son adım kaldı. Tüm bu bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra İnstagram hesabın kullanılmaya hazır hale gelecektir.

instagram kaydolmahttps://www.instagram.com/

Aynı işlemi Mobil telefonunuzdan da yapabilirsiniz, bu durumda uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra, uygulamayı açarak yapabilirsiniz. İnstagram uygulamasını açarak karşınıza gelecek olan ilk ekran üzerinden aynı şekilde uygulamanız mümkündür.

instagram mobil facebook giriş

İnstagram Mobil Uygulamasını İndirin

İnstagram, Android, İos ve Windows Phone  işletim sistemleri kullanan cihazlara uygun, tasarlanmış olan mobil uygulama sürümleri vardır. Cihaza uygun sürümü aşağıdaki resmi uygulama mağazalarından indirebilirsiniz.

youtube abone olma

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Content is protected !!