Anasayfa » yedekleme

Kategori Arşivi: yedekleme

Vcf Nedir | Rehberi Vcard Olarak Kaydetme ve Kullanma

vcf dosya yedekleme

Vcf uzantısı ile Yedekleme ve Rehber Aktarma Bir çok cihaz ve telefonda kişilere ait bilgilerin saklandığı ve aktarım için kullanıldığı bir format Vcf Elektronik bir kartvizit olarak tanımlanır, bu özellik vCard olarak bilinir ve dosya uzantısı *.vcf dir. Özellikle İphone ve Android arasında rehber ve kişilerin bilgilerinin transfer edilmesinde, yedeklenmesinde ve aktarılmasında kullanılır. Vcf nedir, ne işe yarar? vCard olarak ... Devamını Oku »

Gmail’de Telefon Rehberi Nerede | Gmail Kişiler

Gmail Kişiler – Rehber Nerede Gmail’de “Kişiler” bölümünde eşleştirmeniz durumunda kişilerinize ait bilgileri saklayabilirsiniz. Gmail üzerinden oturum açarak kişilerinizi yönetebilirsiniz, kişi ekleme veya silme gibi işlemleri de yapabilirsiniz. Gmail’de oturum açarak kişilerinize erişebilirsiniz. Gmailde kişiler bölümünden kişilerinizi yönetebilir ve güvenli bir şekilde yedekleyebilirsiniz, bu şekilde telefonunuzu değiştirdiğinizde ya da rehberiniz silindiğinde kolaylıkla eski kayıtlara ulaşmanız da mümkün olacaktır. Bu işlem ... Devamını Oku »

Gmail Rehber ile Android Senkronizasyon İşlemi

android gmail senkronize ayarı

Android Mobil Cihaz ile Gmail Kişiler ile Senkronize Etme Android cihazlarda, Gmail hesabınız ile birlikte Google Rehberinizi senkronize ederek kullanabilirsiniz. Bu şekilde rehberinizi Gmail üzerine yedeklemiş olursunuz.  Google tarafından verilen Kişiler hizmetinde, kişilerinize ait isim, Soyisim, e-posta adresi ve telefon numaralarının bulunduğu bir rehber yer almaktadır. Google üzerinde bulunan kişiler hizmeti ile kullanmış olduğunuz Android işletim sistemine ait bir mobil ... Devamını Oku »

Google Kişiler | Rehber Ekleme ve Yedekleme

google kişiler yedekleme

Google Kişi Ekleme ve Yedekleme Google ile kişilerinizi yönetebilirsiniz, Google kişiler ile rehberinizi yedekleyebilir, içe ve dışa aktarabilirsiniz. Google kişiler ile Android ve İphone tabanlı cihazlar arasında rehber taşıma işlemini de kolaylıkla yapabilirsiniz. Google kişileriniz aynı zamanda cep telefonunuz ile birlikte senkronize olarak ortak bir şekilde güncellenebilir. Google kişiler ile rehber hizmetinden yararlanabilmek için, bir hesabınızın olması gerekmektedir, Gmail üzerinden ... Devamını Oku »

WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirmek

whatsapp yedekleme

WhatsApp Silinen Mesajı Geri Alma WhatsApp’ta silinen mesajlar nasıl geri getirilir? WhatsApp uygulamasında bir şekilde silinmiş olan mesajları tekrar okumak ve görüntülemek isterseniz ne yapmanız gerekir? Bu durum ile ilgili olarak ne yapmanız gerektiğini anlatmak için bu yazıdan yararlanabilirsiniz. WhatsApp uygulamasında sohbetleriniz veya gruplarda yapmış olduğunuz yazışmalarınız silindiyse, bunları geri getirmeniz için bir kaç yöntem vardır. Normal şartlarda WhatsApp uygulamasında ... Devamını Oku »

iCloud ile İphone Yedekleme | Rehber ve Tüm Cihaz

iphone yedekleme

Bir İphone cihazın yedeğini almak için hangi yol izlenmelidir. Bir İphone cihazda yedek almanın birden fazla yöntemi vardır. Bu yöntemler içinde rehber ve resimler dahil tüm cihazın bir kopyası yedek alınabilir. Bunun için en çok kullanılan iki seçenek yer alır. İphone cihazınızın yedeğini almak için iCloud yada iTunes’i kullanabilirsiniz. Bu iki yöntemin farkı vardır. İcloud ile alınan yedek, bulut depolamada ... Devamını Oku »

İphone X Reset Atma, Sıfırlama ve Format Atma

iphone x reset atma

İphone X Reset Nasıl Atılır? Apple 12.09.2017 tarihinde tanıtımını yaptığı yeni modeli, İPhone X modeline reset atarak nasıl formatlanır? İphone X modeline reset atarak, cihazı fabrika ayarlarına döndürmek için yapmanız gerekenler şu şekildedir. İphone X Sıfırlama İphone X modeli İos 11 işletim sistemi sürümünü kullanacak, bu modelde cihazı sıfırlayarak formatlamak için, aşağıdaki işlemleri uygulayınız. Cihazı yeniden başlatmaya zorlama ile firmat ... Devamını Oku »

LOST.DIR Nedir | Ne işe yarar

android rehber kurtarma

LOST.DIR Nedir? Androis cihazlarda dosyaların içinde gözününe belkide çarpmayan LOST.DIR dosyası nedir ve ne işe yarar? Bu klasör bir Android cihazdaki önbellekleme yapan bir klasördür ve genellikle silinen ya da yarıda kalan işlemleri kayıt altında tutan bir işlev görür. LOST.DIR Klasörü Ne İşe Yarar? Bu klasör, dediğimiz gibi, SD kart ile telefon arasındaki bağlantıyı sağlayan bir işlevi vardır, örneğin bir ... Devamını Oku »

error: Content is protected !!