Anasayfa » Yedekleme Backup

Kategori Arşivi: Yedekleme Backup

Gmail’de Telefon Rehberi Nerede | Gmail Kişiler

Gmail Kişiler – Rehber Nerede Gmail’de “Kişiler” bölümünde eşleştirmeniz durumunda kişilerinize ait bilgileri saklayabilirsiniz. Gmail üzerinden oturum açarak kişilerinizi yönetebilirsiniz, kişi ekleme veya silme gibi işlemleri de yapabilirsiniz. Gmail’de oturum açarak kişilerinize erişebilirsiniz. Gmailde kişiler bölümünden kişilerinizi yönetebilir ve güvenli bir şekilde yedekleyebilirsiniz, bu şekilde telefonunuzu değiştirdiğinizde ya da rehberiniz silindiğinde kolaylıkla eski kayıtlara ulaşmanız da mümkün olacaktır. Bu işlem ... Devamını Oku »

Gmail Rehber ile Android Senkronizasyon İşlemi

android gmail senkronize ayarı

Android Mobil Cihaz ile Gmail Kişiler ile Senkronize Etme Android cihazlarda, Gmail hesabınız ile birlikte Google Rehberinizi senkronize ederek kullanabilirsiniz. Bu şekilde rehberinizi Gmail üzerine yedeklemiş olursunuz.  Google tarafından verilen Kişiler hizmetinde, kişilerinize ait isim, Soyisim, e-posta adresi ve telefon numaralarının bulunduğu bir rehber yer almaktadır. Google üzerinde bulunan kişiler hizmeti ile kullanmış olduğunuz Android işletim sistemine ait bir mobil ... Devamını Oku »

WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirmek

whatsapp yedekleme

WhatsApp Silinen Mesajı Geri Alma WhatsApp’ta silinen mesajlar nasıl geri getirilir? WhatsApp uygulamasında bir şekilde silinmiş olan mesajları tekrar okumak ve görüntülemek isterseniz ne yapmanız gerekir? Bu durum ile ilgili olarak ne yapmanız gerektiğini anlatmak için bu yazıdan yararlanabilirsiniz. WhatsApp uygulamasında sohbetleriniz veya gruplarda yapmış olduğunuz yazışmalarınız silindiyse, bunları geri getirmeniz için bir kaç yöntem vardır. Normal şartlarda WhatsApp uygulamasında ... Devamını Oku »

iCloud ile İphone Yedekleme | Rehber ve Tüm Cihaz

iphone yedekleme

Bir İphone cihazın yedeğini almak için hangi yol izlenmelidir. Bir İphone cihazda yedek almanın birden fazla yöntemi vardır. Bu yöntemler içinde rehber ve resimler dahil tüm cihazın bir kopyası yedek alınabilir. Bunun için en çok kullanılan iki seçenek yer alır. İphone cihazınızın yedeğini almak için iCloud yada iTunes’i kullanabilirsiniz. Bu iki yöntemin farkı vardır. İcloud ile alınan yedek, bulut depolamada ... Devamını Oku »

Samsung S8 Hard Reset Atma

samsung galaxy s8 bataryası

Galaxy S8 Hard Reset Atma Samsung S8’e Hard Reset atma işlemi, cihazı sıfırlar ve tüm verileri ve ayarları silerek, fabrika ayarları konumuna getirir. Eğer cihazınız karasız kalıyorsa, donuyor veya takılıyorsa, bazı uygulamalar anlamsız şekilde kapanıyor veya hata veriyorsa, cihazı sıfırlamanız yerinde olabilir. Samsung s8 hard reset nasıl atılır? Galaxy S8 modeli için sıfırlama işlemi 2 (iki) şekilde yapılır. İlk yöntemde ... Devamını Oku »

Androidden İphone Fotograf ve Veri Aktarma | Rehber Dahil

Androidden İphone Veri, Rehber ve Fotoğraf Aktarma Android bir cihazdan iPhone’a geçiş yaptınız fakat verileriniz resimleriniz fotoğraflarınız rehberiniz tamamiyle hepsi Android cihaz da bu yazıda Android ile çalışan bir cihazdan iPhone’a fotoğraf aktarmayı aktarmayı nasıl yapacağımızı anlatacağız. Öncelikle yeni Android cihazınız için, ilgili hazırlanmış olan bir uygulama var bunu indirmeniz gerekiyor bunu indirdikten sonra işlem adımlarını sıralayarak bütün verilerinizi fotoğraflarınız ... Devamını Oku »

Samsung J1-J2-J5-j7 rehber yedekleme

Samsung J Serisi Rehber Yedekleme Samsung j serisi telefonları J1, J2, J5 ve j7 modellerinde rehber yedekleme işlemi nasıl yapılır? Samsung Rehberimi, bilgisayarıma nasıl kopyalarım, bu konuda izlenecek en kolay yöntem nasıl olur? Rehberinizde bulunan numaraları, kaybetmeden, bilgisayarınıza kolayca yedekleme yollarını bu yazmızda anlatmaya çalışacağız. Samsung orjinal Yedekleme işlemi Samsung için, orjinal yedekleme programı ile, cihazınızda bulunan Rehber ve diğer ... Devamını Oku »

Mobogenie nedir nasıl kullanılır ne işe yarar

Mobogenie nedir

Mobogenie nedir nasıl kullanılır ne işe yarar? Mobogenie ne işe yarar, nasıl indirebilirim, Mobogenie uygulamasını nasıl kuracağım, telefonu nasıl bağlayarak kullanabilirim? Mobogenie ile bilmeniz gerekenler. Mobogenie Windows ve Mac sürümlerinde çalışan versiyonları bulunur. Mobogenie ayrıca Android uygulamalar için, uygulama olarak kullanılabilir, bunun için apk diye tabir edilen dosyayı indirip, cihazınıza yüklemeniz gereklidir. Mobogenie apk uygulaması ile, cihazınızın içinden bir çok ... Devamını Oku »

Samsung A3 A5 ve A7 modellerini Lolipop 5.0 yükseltme

Samsung A3 A5 ve A7 modellerini Lolipop 5.0 yükseltme Samsung Galaxy A serisine ait A3, A5 ve A7 modellerini, yeni Android sürümüne yükseltmek için, yapmanız gerekenler anlatılmaktadır. Samsung Galaxy A serisinde,varsayılan olarak gelen Android Kitkat 4.4. sürümü yerine dilerseniz, Lolipop 5.0 sürümüne yükseltme yapabilirsiniz. Bunun için cihaz içinden Ayarlar bölümü, Cihaz hakkında bölümünden “Yazılım sürümünü yükselt” seçeneğine dokunarak, cihazınız için ... Devamını Oku »

Turkcell Yedekleme | Rehber | Resim | Video |Sms

İphone, Android Türkcell yedekleme nasıl yapılır? Turkcell yedekleme yolları nelerdir? Turkcell yedek nasıl alınır? Turkcell yedekleme ücretli mi? İphone ve Android için Turkcell rehber yedekleme hizmeti nasıl kullanılır? Türkcell yedekleme kullanımı, web üzerinden kontrol etme işlemi. Turkcell aboneleri için yedekleme hizmeti kimlere ve nasıl veriliyor? Turkcell Rehberimi nasıl yedeklerim? Telefonumdaki resimleri ve dosyaları Türkcell içine yedekleme nasıl yapılıyor? Türkcell Rehberi ... Devamını Oku »

error: Content is protected !!