Anasayfa » Whatsapp Yardım

Kategori Arşivi: Whatsapp Yardım

Whatsapp Web Çıkış

web whatsapp çıkış yapma

WhatsApp Web sisteminden çıkış yapmak için yapılması gerekenler nelerdir? Web üzerinden açtığınız WhatsApp Web oturumunuzu kapatmak için dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır, bu yazıda size WhatsApp Web için nasıl çıkış yapılır ve bilmeniz gerekenleri anlatmaya çalıştık. WhatsApp Web bildiğiniz gibi, mobil telefonlarda bulunan WhatsApp uygulamasının bilgisayardan kullanılması için geliştirilmiş olan ve Web arayüzü ile cep telefonunuz aracılığı ile entegre ... Devamını Oku »

Whatsapp Web Nasıl İptal Edilir

web whatsapp çıkış yapma

WhatsApp Web, uygulamayı bilgisayardan bir tarayıcı ile kullanmanız için servise sokulan bir hizmettir, daha önceki yazılarımızda WhatsApp Web nedir ve nasıl kullanılır detaylı bir şekilde anlatmıştık. Bazı kullanıcıların merak ettiği bir konuda bu hizmetin nasıl iptal edileceğidir, hemen söyleyelim bu hizmet sizin aktif etmeniz ile kullanılan ve dilediğinizde yani istemediğinizde kullanılamayacak bir servis olduğundan iptal edilmesi gibi bir durum söz ... Devamını Oku »

Whatsapp’ta Silinen Mesajlar Nereye Gidiyor

whatsapp silinen mesajlar

WhatsApp silinen mesajlar, kalıcı olarak siliniyor mu yoksa, bu mesajları daha sonra bir şekilde geri getirebiliyormuyuz? WhatsApp’ta silinen mesajların nereye gittiği konusunda bilgilendirme yazımıza gözatabilirsiniz. WhatsApp’ta silinen mesajlar eğer siz gönderdiyseniz karşı taraftanda siliniyor, bu durumda karşı tarafta sizin mesajlarınızı okuyamıyor veya okuduysa da siliniyor. Sohbet mesajlarınız ise, karşılıklı olarak yedekleniyor ve eğer siz yedekleme yapmadıysanız eğer bu mesajlar kalıcı ... Devamını Oku »

Whatsapp Durum Görme Gizleme | Gizlice Duruma Bakmak | 100 % Çalışıyor

whatsapp duruma gizlice bakma

WhatsApp’ta gizlice duruma nasıl bakılır? karşı taraf yani durumu paylaşan görmeden paylaştığı durumu görmek mümkün mü? Whatsapp durumu gizliden görmek mümkün oluyor, hemde herhangi bir yazılım yada uygulamaya gerek kalmadan, WhatsApp içinde yapacağınız bir ayar ile bunu yapabilirsiniz. Whatsapp Duruma Bakıp Görünmemek WhatsApp’ta durum paylaşan kişi tarafından eğer ayarlanmamışsa, bu durumu gören herkesi listeden görebilir. Yani durumuna bakanları görülür. WhatsApp ... Devamını Oku »

Whatsapp Mesaj Gitmiyor Saat İşareti Çıkıyor

whatsapp mesaj gitmiyor

WhatsApp mesaj gitmeme ve ekranda saat çıkma sorunu neden kaynaklanır? Bu sorunun çözümü için ne yapmak lazım? Bu yazımızda olası mesaj gitmemesi, gönderilememesi sorunlarına çözüm yolları verilmektedir. WhatsApp üzerinden mesaj gönderme konusunda bir sorun yaşıyor olabilirsiniz, gönderdiğiniz mesajlar karşıy aulaşmıyor ve mesajınızın yanında bir saat simgesi çıkıyorsa, bu sorunu yaşıyor olduğunuzu anlarsınız. Peki WhatsApp mesaj gönderememe sorunu nasıl çözülür? Bu ... Devamını Oku »

Whatsapp Web Görüntülü Arama Var mı?

Web WhatApp görüntülü arama

WhatApp bildiğiniz gibi, mobil cihazlarda kullanılan bir mesajlaşma ve daha fazlasını yapabilen bir uygulamadır. WhatApp ile mesajlaşma dışında sesli veya görüntülü arama seçenekleri de bulunmaktadır. WhatApp ayrıca bilgisayarlardan yani Web üzerinden de mesajlaşma ve diğer özelliklerini kullanabileceğiniz hizmeti de sunmaktadır. Web WhatApp olarak isimlendirilen bu servis ile bilgisayarlardan da WhatApp uygulaması senkronize olarak kullanılabilir ve mobil uygulamada yapabileceğiniz hemen her ... Devamını Oku »

WhatsApp Web Kod Nedir | Telefondan WhatsApp Web Qr Kodu Çıkmıyor

whatsapp karekod yenileme

WhatsApp Karekod ile Giriş ve Qr Kodu sorunları WhatsApp uygulamasını cep telefonlarının dışında dilerseniz, Web sayfası üzerinden de kullanabilirsiniz. WhatsApp Web özelliği sayesinde cep telefonunuzda kurulu olan uygulama ile taratarak, eşleştirebilir ve bilgisayardan da Web sayfası üzerinden WhatsApp uygulamasını açabilirsiniz. Web WhatsAppkullanmak için yapmanız gereken şey, bilgisayardan bir web tarayıcı açmak ve ardından web.whatsapp adresine girmek, bu işlemi yaptığınızda ekranda ... Devamını Oku »

WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirmek

whatsapp yedekleme

WhatsApp Silinen Mesajı Geri Alma WhatsApp’ta silinen mesajlar nasıl geri getirilir? WhatsApp uygulamasında bir şekilde silinmiş olan mesajları tekrar okumak ve görüntülemek isterseniz ne yapmanız gerekir? Bu durum ile ilgili olarak ne yapmanız gerektiğini anlatmak için bu yazıdan yararlanabilirsiniz. WhatsApp uygulamasında sohbetleriniz veya gruplarda yapmış olduğunuz yazışmalarınız silindiyse, bunları geri getirmeniz için bir kaç yöntem vardır. Normal şartlarda WhatsApp uygulamasında ... Devamını Oku »

Whatsapp Bildirim Sesi Değiştirme & İphone

whatsapp bildirim sesi ayarı

Whatsapp Bildirim Sesi Değiştirme iPhone’da, WhatsApp’ın bildirim ve zil sesini nasıl değiştirebilirim? WhatsApp’ın zil sesini veya uyarı bildirim tonunu nasıl değiştirebilirim? Başka bir ses eklemek istiyorum, nasıl ekleyebilirim? WhatsApp uygulaması bilindiği gibi, İos için farklı Android için farklı bir sürüm kullanır bu sebeple bazı ayarlar farklı olabilmekte, işte bunlardan birisi de zil sesi değiştirme işlemidir. İphone içine tanımlanmış olan zil ... Devamını Oku »

error: Content is protected !!