Anasayfa » Vodafone

Kategori Arşivi: Vodafone

Vodafone Müşteri Hizmetleri Tel | Vodafone İletişim

vodafone iletişim tel

Vodafone müşteri hizmetleri numarası kaç? Vodafone ile ilgili bir sorunuz ya da yapmak istediğiniz bir işlem için aramanız gereken numara hangisi, hangisi ile en kolay müşteri temsilcisine bağlanabilirim? Vodafone kendi aboneleri için ve abone olmayanlar için birden fazla iletişim imkanı sunmaktadır. Vodafone iletişim numarası, 850 ile başlayan hat üzerinden gerçekleşmektedir, ancak üç haneli numaradan ya da sesli yanıt sistemi ile ... Devamını Oku »

Vodafone 500 dk Konuşma Paketi

vodafone konuşma paket fiyatları

Vodafone konuşma paketleri seçenekleri içinde 500 dk tarifesi ne kadar? Vodafone aboneleri için eğer konuşma paketiniz bittiyse, sadece 500 dk konuşma hizmeti satın alabilirsiniz. Vodafone tarifeleri, genellikle konuşma, internet ve Sms olarak paket şeklinde satılır. Bu paketleri kendi kullanımınıza uygun bir şekilde satın alabilirsiniz. Dilerseniz internetinizi yüksek veya konuşma sürenizi çok seçerek, size sunulan paketler içinden en uygunu seçebilirsiniz. Ancak ... Devamını Oku »

Vodafone Fatura Detayı Öğrenme | Self Servis ile İnternetten

vodafone logosu

Vodafone Fatura Detayı Öğrenme Vodafone fatura detayını nasıl öğrenebilirim? Online olarak Pdf formatında faturamı Vodafone’dan nasıl çıkarabilirim? Vodafone müşterileri için faturalarını görmek ve detaylarını öğrenmek için kullanacakları iki farklı yöntem bulunur. Mobil cihazlardan Vodafone yanımda uygulaması ile, Web üzerinden ise Vodafone online işlemleri kullanarak, faturalı hat sahipleri detaylarını öğrenebilirler. Vodafone fatura detaylarını öğrenmek isteyen kullanıcılar için verilen bir hizmet bulunmaktadır, ... Devamını Oku »

08507555542 Kime Ait

Cep telefonunuza gelen 08507555542 numaralı çağrı kime ait? Son günlerde cep telefonlarına gelen ve 08507555542 üzerinden gelen bu çağrı, hangi şirket ya da firma tarafından yapılıyor. Bu numaradan sürekli çağrı alan kullanıcıları bilgilendirmek amaçlı, bu numaranın hangi firmaya ya da şirkete ait olduğunu araştırdık. 0850 755 55 42 Kimin Numarası Bu numara Vodafone şirketine ait bir numara ve tarife işlemleri ... Devamını Oku »

Vodafone 5g Açma

vodafone 5g açma

Vodafone operatörü için 5g açma nasıl yapılır? Türkiye için 5G teknolojisinden yararlanmak isteyen aboneler için, telefonlarından yapacakları ayarlar ne olmalı? Vodafone için 5G aktif etme ve açma için, size anlatacağımız ayarları yapmanız gerekir. Vodafone 5G Açma ve Aktif Etme Vodafone aboneleri 5G teknolojisi ile yüksek hızda internet ağlantısını kullanmak için, ilk olarak 5G destekleyen bir telefona sahip olmalıdırlar. Vodafone 5G ... Devamını Oku »

0 850 252 25 25 nerenin numarası | Bu Numara Kime Ait

vodafone gizli arama kapatma

Sürekli 0850 252 25 25 numaralı telefondan çağrı mı alıyorsunuz? Bu numaranın kime ait olduğunu merak ediyor ve açıp açmamakta kararsız mı kalıyorsunuz. Hemen söyleyelim o zaman 850 252 25 25 numarası Vodafone şirketine ait ve bu numara üzerinden, kampanya işlemleri yürütülüyor. Sürekli bu numaradan aranmaktan bıktıysanız ve açarak cevap vermek istemiyorsanız, bu numarayı engelleyebilir veya Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak ... Devamını Oku »

Vodafone Şifre Değiştirme

vodafone şifre değiştirme

Vodafone online servisleri kullanıyor musunuz, Online olarak işlem yapabilmek için bir şifreniz olmalıdır, bu şifreyi 7000’e kısa mesaj atarak hemen edinebilirsiniz. Ancak bazı durumlarda bu seçeneği kullanmak istemeyebilirsiniz. Bu durumda var olan şifrenizi bilmeniz kaydı ile şifrenizi değiştirebilirsiniz. Lafı çok uzatmadan Vodafone Şifre Değiştirme nasıl yapılır anlatalım, ama dediğimiz gibi, mevcut şifrenizi bilmeniz gereklidir, eğer şifreniz yok veya bilmiyorsanız, kısa ... Devamını Oku »

Vodafone Taahhüt Sorgulama

vodafone taahhüt sorgulama

Vodafone ile imzaladığınız sözleşme ve taahhütlerin bitmesine ne kadar kaldı, taahhütleri nasıl ve nereden sorgulama yapabilirim? Bir çok Vodafone abonesi, gerek satın aldıkları paketler için veya faturaya ek aldıkları mobil telefon için bir taahhüt imzalayarak, sözleşme yaparlar. Ancak daha sonra bu taahhütleri nasıl  sorgulama ve nerede görebilirler? Şimdi Vodafone taahhüt en kolay nasıl sorgulanır? ve ıslak imzalı taahhüt belgesini görüntüleme ... Devamını Oku »

error: Content is protected !!