Anasayfa » Uygulamalar

Kategori Arşivi: Uygulamalar

Jibjab nedir

jibjab anasayfa

Son günlerin eğlenceli animasyonlar yapmaya yarayan uygulaması olan Jibjab ile gerçek resimlerden, sizin için hazırlanmış videolar yapabiliyorsunuz. Jibjab nedir, ne işe yarar, benzeri uygulamalar varmı? Eğlenceli ve hareketli hazırlanmış videolar üzerin ekendi resimlerinizi koyarak, gerçek tarzda videolar hazırlamanıza olanak tanıyan bir uygulama olan Jibjab nedir ve nasıl kullanılır anlatmaya başlayalım. Jibjab Nasıl Kullanılır? Bir video hazırlamak için üye olmanız gerekmiyor ... Devamını Oku »

b612 nedir | Ne işe Yarar | Nasıl Kullanılır

b612 uygulaması nedir

B612 Uygulaması Nedir? Bu uygulama ile resimleriniz ve videolarınıza efektler, çizimler ve eğlenceli çıkartmalar yapabilirsiniz. b612 uygulamsı eğlence amaçlı bir uygulama olup, resm galerisinden ya da yeni çekeceğiniz bir resim veya video için 1.500 den fazla çıakrtma ve efekt sunar. Şimdi b612 uygulaması hakkında biraz bilgi verelim sizlere, ne amaçla kullanılır ve nasıl kullanılır gibi. B612 Özellikleri Nelerdir? Bu uygulamada ... Devamını Oku »

Android Silinen Fotoğrafları Rootsuz Olarak Geri Getirme

diskdigger uygulaması

Android Silinen Resimleri Geri Getirme Rootsuz olarak, Android cep telefonlarında silinen resimlerinizi geri alabileceğiniz bir yöntem vardır. Mobil cihazınızdan herhangi bir nedenle silinmiş olan resimlerinizi kurtarabileceğinizi biliyor muydunuz? Bu yazıda telefonunuzun ya da hafıza kartınızın içinde bulunan ve silinmiş olan resimlerinizi kurtarmak için kullanılan yöntem ve uygulamalardan bahsedeceğiz. Android için resimlerinizi kurtarmak için kullanılan ve başarılı sonuçlar veren bir uygulama ... Devamını Oku »

Fake Gps nedir ne işe yarar

fake gps uygulaması

Fake Gps nedir? Gps konum belirleme sistemidir, mobil cihazlarda yer alır ve Gps uyduları sayesinde mobil cihazın konumunu belirlenir, bunun için mobil cihazda bir Gps modem bulunması gereklidir, modem aldığı sinyaller ile mobil cihazın konum bilgisini belirler. Ancak bu sinyaller farklı şekillerde manipüle edilebilir, yani gelen sinyalleri gerçek olmayan şekilde değiştirilebilir. Fake Gps ise bu amaçla kullanılan bir Google Play ... Devamını Oku »

En İyi Arama Engelleme Programı 2018

numara engelleme uygulaması

İstenmeyen numaraları engellemenin bir çok yolu var, bunlardan bir tanesi de, telefonunuzda bir numara engelleme uygulaması kullanmak. İstenmeyen veya sizi rahatsız eden aramaları ve sms’leri kolayca engelleyeceğiniz, kullanışlı ve güzel bir uygulamayı sizlere tanıtacağız. Bir çok kullanıcı için, istenmeyen numaralardan gelen çağrılar sorun teşkil eder, bu aramaları, mobil operatör üzerinden ya da, telefon üzerinden engellemek de mümkün olasa da, numara ... Devamını Oku »

Telegram Türkçe Yapma İşlemi

telegram Türkçe yapma

Telegram uygulaması nedir ve ne işe yarar daha önceki yazılarımızda bahsetmiştik, Telegram ilk kurulumda Türkçe dil desteği sağlamaz ve İngilizce olarak kurulur. Telegram kurulduktan sonra, hemen Türkçe olarak kullanabilirsiniz, ancak bunun için küçük bir işlem yapmanız gereklidir. Telegram uygulamasını Türkçe yapmak için aşağıdaki yönergeleri uygulayarak hemen Türkçe olarak kullanabilirsiniz. Telegram Uygulamasını Türkçe Yapma Telegram’ı Türkçe yapabilmek için, Türkçe dil dosyasına ... Devamını Oku »

Fotoğraflarınızı İyileştiren Snapseed Nedir | Nasıl Kullanılır

Snapseed ile fotoğraflarınızı inanılmaz bir şekilde iyileştirebilir ve profesyonel bir hale getirebilirsiniz. Snapseed nedir ve nasıl kullanılır, bu uygulama ile yapabilecekleriniz, resimli anlatım ve uygulamalar ile harikalar yaratabileceksiniz. Snapseed uygulaması, son günlerin en popüler uygulamalarından bir tanesi, kuşkusuz çektiğiniz fotoğraflarda, uygulayacağınız efektler sayesinde inanılmaz sonuçlar almanız mümkün, nasıl mı? Aşağıda yazdığımız örnekleri sunduğumuz uygulama tanıtımımızı okuyın ve inceleyerek kararı siz ... Devamını Oku »

Facebook | Google | E-Posta ile Swarm Giriş Nasıl Yapılır

swarm hesap açma işlemi

Swarm üyeliği oluşturmak için, bir kaç seçeneğiniz bulunmaktadır, bunlar Facebook, Google ile giriş yapmak ve bir e-posta hesabı ile kaydolarak bir hesap edinmektir. Swarm üyeliğiniz için yapmanız gereken bu üç seçenekten bir tanesini kullanarak oturum açmaktır. Bu yazıda size, bu üç seçeneği kullanarak nasıl Swarm hesabına giriş yapabilirsiniz anlatacağız. Swarm Giriş Nasıl Yapılır? Swarm, web üzerinden ve Android, İos ve ... Devamını Oku »

Kik Messenger Nedir | Nasıl Kullanılır

Telefon numarası vermeden sohbet etmek ve iletişime geçmek için güzel bir uygulamadır. Mobil telefonlarda kullanılan bir çok sohbet ve iletişim uygulamalarından birisi olan Kik Messenger çok popüler olmasa da, güzel ve eğlenceli bir sohbet uygulamasıdır. Kik Messenger ile anlık sohbet edebilir, grup kurabilir ve iletişimde kalabilirsiniz. Kik Messenger Nedir? Bu yazıda Kik Messenger nedir, nasıl kullanılır, biraz bilgi vermek istedik. ... Devamını Oku »

Mobil Twitter Hesap Açma ve Kaydolma Nasıl Yapılır

twitter mesaj sınırı

Mobil Twitter Hesap Açma Mobil cihazlardan da Twitter hesabı açabilirsiniz, m.twitter Cep telefonundan Mobil Twitter (m.twitter) adresinden Twitter hesabına kaydolabilirsiniz. Twitter kullanabilmek için bir hesap açmanız gerekmektedir, hesap açmak için isterseniz Web üzerinden isterseniz Mobil cihazlardan Twitter hesabı açabilir, daha sonra ise giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Twitter’e ister masaüstü bilgisayardan Web üzerinden dilersenizde Mobil uygulamadan kaydolabilirsiniz. Mobil Twitter için bir ... Devamını Oku »

error: Content is protected !!