Anasayfa » Turkcell

Kategori Arşivi: Turkcell

Lifebox Nedir | Ne İşe Yarar

lifebox nedir

Mobil bulut depolama alanı konusunda önce gelen Lifebox nedir ve ne işe yarar merak ediyorsanız, bu yazıda size bu güzel uygulamadan biraz bahsetmek istiyoruz. Lifebox, 5GB’a kadar ücretsiz depolama sağlayan bir bulut depolama uygulamasıdır. Lifebox ile mobil cihazlardaki yer kaplayan resim ve videolarınızı yükleyerek, cihazınızda yer açabilir ve tasarruf sağlayabilirsiniz. Turkcell tarafından hazırlanan bir uygulama olan Lifebox kullanıcıları için ücretsiz ... Devamını Oku »

Turkcell 5g Nasıl Açılır

Turkcell 5g nasıl aktif edilir? 5G teknolojisi, mobil cihazlarda, yüksek hızlarda internet bağlantısı sağlayan yeni nesil 5G teknolojisi için Turkcell mobil operatörleri hangi ayarları yapmalıdır. Turkcell müşterileri için 5G teknolojisinden yararlanma için hazırladığımız rehberden yararlanabilirsiniz. Bu yazıda 5G açma işlemi Turkcell aboneleri için anlatılmaktadır. Turkcell aboneleri için, 5G aktif etme ve açma işlemi için telefonda bir ayar yapmanız gereklidir. Bunun ... Devamını Oku »

Turkcell Bip Hediyeleri | Bip Hediye Kazan

bip hediyeleri

Turkcell Bip uygulamasından hediye internet ve bip hediyesi kazanabilirsiniz, Bip internet hediyeleri ve nasıl kazanılacağı ve bunun için yapmanız gerekenler yazımızda. Bip uygulaması bir çok kullanıcıya hediye internet vermektedir. Bu hediyeleri nasıl kazanacaksınız? Turkcell Bip Hediyeleri Nasıl Kazanılır? Turkcell hizmeti olan Bip uygulaması, son günlerde oldukça popüler olan bir mesajlaşma uygulamasıdır. Bip uygulaması ile mesaj, grup kurma, konum atma ve ... Devamını Oku »

Samsung J7 ile Vodafone 7000’e Gönderemiyorum & Kesin Çözümü

7000'e mesaj gitmedi

Samsung J7 ile Vodafone 7000’e Gönderememe Çözümü Samsung Galaxy j7 vey J7 Prime ile Vodafone 7000’e ya da Turkcell 2222’ye mesaj atamıyor veya gönderemiyor musunuz? 4 Haneli kısa numaralara mesaj göndermede yaşadığınız bu sıkıntının çözümü aslında oldukça kolay. Samsung Android sürümünde yapılacak bir ayar sorunu çözecektir.Kullanıcıları korumak amacıyla yapılan bu ayar, karşınıza çıktığında yapılan bir değişiklik sonucu ortaya çıkan bir ... Devamını Oku »

Turkcell Hat Açma Bedeli

turkcell fatura taksit

Turkcell Hat Açma Ücreti Turkcell  hat açma ücreti vergiler dahil ne kadar? Turkcell kullanıcıları için kapanan bir hattın yeniden açılarak aktif hale getirilmesi için alınan ücret ne kadar? Ödenmemiş bir borç sebebiyle kapanmış olan bir hattın, yeniden açılmasının bedeli, ilk faturanıza yansıtılacaktır. Buna göre hattınız bir borç yüzünden kapanmış ve borcunuzu ödedikten sonra hattını kullanıma açıldığı zaman sizden bir hat ... Devamını Oku »

Turkcell Fatura taksitlendirme

turkcell fatura taksit

Turkcell Fatura Taksitlendirme Turkcell fatura taksitlendirme nasıl yapılır? Turkcell faturanızı ödemekte zorlanıyorsanız ve faturanızı taksit ile ödemek istiyorsanız, Turkcell’in fatura taksitlendirme hizmetinden haberiniz var mı? Kesinleşmiş faturalarınızı, çağrı merkezinden, taksitlendirmeniz mümkün. Turkcell faturalarınızı sonradan taksitlendirmek için aşağıda anlatılan işlemleri yapınız. Turkcell Fatura Taksit İşlemi Fatura taksitlendirme için, Turkcell 0 532 757 55 55 numaralı telefonu arayınız, bu numara üzerinden fatura ... Devamını Oku »

Upcall nedir & Turkcell & Ne işe yarar

turkcell upcall nedir

Turkcell Upcall nedir? Turkcell tarafından hizmete sokulnmuş, arayan kimliğini öğrenmenize yarayan bir hizmettir. Turkcell Upcall ile telefon rehberinizde kayıtlı olmasa da, arayan kişinin kimliğini öğrenmenize imkan verir. Turkcell Upcall uygulaması yalnızca Turkcell müşterilerine özel bir uygulamadır, Turkcell Upcall ile sizi arayan bir kişinin, sizin rehberinizde kayıtlı olmasa da, Turkcell rehberde kayıtlı ise, arayanın kimliği size ekranda gözükür. Bu şekilde arayanın ... Devamını Oku »

Turkcell kalan Bakiye sorgulama

Turkcell Kalan kullanım sorgulama Turkcell aboneleri için mevcut ve güncel kullanım detayları, kalan kullanım miktarlarını öğrenmek için kullanılan yöntemler, Turkcell müşteri hizmetleri, Turkcell Hesabım uygulaması, Kısa mesaj servisi ve Ussd kodu ile yapılan sorgulamalar olarak kullanılabilir. Paketinizde yer alan İnternet, Konuşma ve SMS bakiyelerinizi bu şekilde öğrenebilirsiniz. Turkcell mevcut paketinizde yer alan kullanım detaylarını öğrenmenin en kolay ve basit yolları ... Devamını Oku »

*159# Nedir ne işe yarar | Turkcell

*159# Nedir? Turkcell kullanıcıları için kolay bir bakiye sorma yöntemidir. Turkcell kullanıcıları tarifelerinde yer alan bakiye bilgileriniz öğrenmek amacıyla bu servisten yararlanabilir. Kalan kullanım detaylarınız için kullanabileceğiniz en kolay ve hızlı yöntemlerden bir tanesi de Ussd kod hizmeti ile *159# servisini kullanmaktır. Bu yazıda Turkcell kalan kullanım detayları ve *159# servisi ve diğer yöntemlerden bahsedilecektir. Turkcell Kalan bakiye öğrenme Turkcell ... Devamını Oku »

Turkcell içerik servisleri nedir | Katma Değerli Servis

Turkcell içerik – katma değerli servisleri nedir ne işe yarar? Turkcell katma değerli servisleri veya içerik servisleri adı altında bir çok genelde de ücretli servis hizmeti sunar. Turkcell içerik servisleri kullanım alanlarına göre, haber, döviz, spor, gezi veya dergi abonelikleri vb. bir çok farklı kategoride olabilir ve bu servisler katma değerli servisler olarak bilinirler. Turkcell katma Değerli Servisler ise karşılığında ... Devamını Oku »

error: Content is protected !!