Anasayfa » Türk Telekom

Kategori Arşivi: Türk Telekom

*952# ne işe yarıyor & Turk Telekom Online Giriş

952 ne işe yarıyor

*952# ne işe yarıyor? Türk Telekom Mobil uygulama şifresini alabileceğiniz bir USSD kodudur. Bu kodu kullanarak, mobil işlemleri yapabileceğiniz platform’a giriş yapabilirsiniz. Türk Telekom kullanıcıları için, kullanılabilecek olan bir servistir. Bu şifre ile Türk Telekom online işlemlere giriş yapabilirsiniz. Türk Telekom Online İşlemler Girişi Türk Telekom aboneleri, hatları ile ilgili işlemleri yapmak için web üzerinden Türk Telekom sayfasından, giriş yaparak ... Devamını Oku »

Avea hattım 4.5g uyumlu mu

Avea hattım 4.5g uyumlu mu? Avea Türk telekom hattım 4.5G ‘ye uyumlu mu? 4.5G için hattınızın ve sim kartınızın uyumlu olması gerekiyor, Avea sim kartınızın uyumlu olup olmadığını öğrenmek için bir kısa mesaj atmanız yada web üzerinden kontrol etmeniz de mümkündür. Türk telekom hattınızın 4.5G uyumu için Avea tarafından hazırlanmış olan bir servis bulunmaktadır, bu servise Avea-Türk telekom aboneleri cep ... Devamını Oku »

Avea 4.5G uyumlu cihazlar

Avea 4.5G uyumlu cihazlar Avea müşterileri için 4.5 uyumlu cihazların listesi, Avea Türk telekom 4.5G hizmetinden yararlanmak için gerekli olan cihazları öğrenebilmeniz için gerekli olan cihazların listesini görebilirsiniz. 1 nisan 2016 tarihinde yürürliğe girecek olan cihazları, marka ve modellerine göre öğrenebilmeniz mümkün, buna göre öğrenmek istediğiniz markanın hangi modelleri 4.5G uyumlu olup olmadığını aşağıdaki bağlantıdan öğrenebilirsiniz. Avea Türk telekom 4.5G ... Devamını Oku »

Avea 4.5G açma

Avea 4.5G açma Avea 4.5G Sim kart uyumluluğu sorgulama ve geçiş talebi yapmak için ne yapmalıyım. Avea 4.5G’ye geçiş için işlemler nasıl yapılır? Avea 4.5G hizmeti için sim kart sorgulaması nasıl yapılır? 1 Nisan 2016 tarihinde Türkiyede 4.5G hizmeti verilmeye başlanacak, mobil operatörler ise bu tarihten önce bu hizmetten yararlanmak isteyen abonelerinden talep almaya başladılar. Avea yeni ismi ile Türk ... Devamını Oku »

error: Content is protected !!