Anasayfa » Teknik Özellikler

Kategori Arşivi: Teknik Özellikler

Htc İce View Nedir

htc ice view

Htc telefonları için üretilen özel bir akıllı kılıftır. Bu kılıf, sadece HTC markalı ve destekleyen telefonlar için üretilmiştir. Htc İce View kılıfı için, telefonunuzun bu özelliği desteklemesi gerekmektedir. Htc İce View kılıfınin özellikleri ve ne işe yaradığı hakkında detaylı bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz. Htc İce View Özellikleri Bu özelliği kullanan kılıfların en önemli özelliği, kılıfınız kapalıyken bile telefon ekranından iletişin egeçmenize ... Devamını Oku »

Samsung Galaxy A9 özellikleri

Samsung Galaxy A9 Teknik özellikleri Samsung Galaxy A9 modeline ait teknik özellikleri nedir, Samsung Galaxy A serisinin son modeli olan A9 modeli teknik özelliklerini araştırdık, cihaza ait donanımsal ve yazılımsal teknik özellikler neler? Ekran, Ram, Fotoğraf, Sim kart ve batarya özellikleri neler? Samsung Galaxy A9 modelinin öne çıkan özellikleri aşağıda anlatılmaktadır. Samsung Galaxy A9 modelinin ekran boyutu 6 İnç ve ... Devamını Oku »

Samsung A3-A5-A7 ekran resmi çekme

Samsung A3-A5-A7 ekran resmi nasıl çekilir? Samsung Galaxy A serisi ekran resmi nasıl çekilir? Samsung marka telefonlar için, en kolay yoldan ekran fotoğrafı çekme işlemi aşağıdaki şekilde yapılmaktadır. Samsung A3-A5-A7 ekran resmi çekme için, cihaz üzerinde bulunan bir tuş kombinasyonunu kullanmalısınız. Samsung A serisi Ekran resmi çekme işlemi Ekran resmi çekme, o anda ekranda bulunan ne varsa resim olarak kaydetme işlemidir, herhangi ... Devamını Oku »

Samsung şarjım çabuk bitiyor | Güç tasarrufu

Samsung şarjınız çabuk mu bitiyor? Samsung akıllı telefonların şarjları çok çabuk mu bitiyor, şarjınız ne kadar uzun süre gitmeli, şarj süresini uzatmak için neler yapabilirsiniz. Samsung S serileri, Samsung Note 5, Samsung A serileri, Samsung J serilerinde şarj sorununu yapacağınız bir kaç ayarlama ile optimize edebilirsiniz. Samsung Şarj süreniz yapacağınız bir kaç ayarla önemli ölçüde uzayabilmekte. Samsung şarj süresi uzatma ... Devamını Oku »

Yotaphone 2 özellikleri

Yotaphone 2 özellikleri Rus menşeili Yotaphone markası çok yakında Türkiye pazarında yer alacak, Yotaphone markasının özellikleri ve artıları nelerdir, Yotaphone fiyatı ve teknik incelemesini bu yazıda bulacaksınız. Yotaphone 2 nereden alınır ve değişik ve farklı özellikleri neler olacak? Yotaphone 2 Teknik incelemesi. Yotaphone 2 Teknik incelemesi Yotaphone 2 modelini baştan söyeleyelim diğer telefonlardan ayıran en önemli özelliği, çift ekranlı olmasıdır, ... Devamını Oku »

error: Content is protected !!