Anasayfa » Teknik bilgiler

Kategori Arşivi: Teknik bilgiler

Telefondan İnstagram Hesap Silme Linki

instagram hesap kapatma sayfası

İnstagram hesabınızı silmek için hangi sayfayı kullanabilirsiniz. Telefondan İnstagram hesap silmek için hangi linki kullanabiliriz. Ya da İnstagram’dan hesap silmek için sayfaya nasıl ulaşabiliriz ve hesabı nasıl silebiliriz. Bu yazıda mobil cihazlardan-telefonlardan İnstagram hesap silme işlemini ve hesap silme linkine nasıl ulaşabileceğinizi anlatacağız. Telefondan İnstagram Hesap Silme Linki Mobil telefonlarda bulunan İnstagram uygulaması içinden hesap silme işlemi yapılamamaktadır. Bu durum ... Devamını Oku »

Android Telefonda Silinen Resimler ve Videoyu Geri Getirme Kurtarma

Android silinen resimleri geri getirme

Android bir cihazda silinen resimleri geri getirme işlemi nasıl yapılır? Telefonda silinmiş bir dosya ya da resim nasıl kurtarılır? Android ile çalışan telefonlarda, yanlışlıkla sildiğiniz bir resmi geri getirme yani kurtarma şansınız vardır. Bunun bir kaç yolu ve yöntemi bulunur. Android telefonunuzda bir resmi sildiniz, yada herhangi bir şekilde silindi ve o silinen resmi kurtarmak istiyorsunuz, ne yapmalısınız? Dediğimiz gibi, ... Devamını Oku »

Samsung J7 ile Vodafone 7000’e Gönderemiyorum & Kesin Çözümü

7000'e mesaj gitmedi

Samsung J7 ile Vodafone 7000’e Gönderememe Çözümü Samsung Galaxy j7 vey J7 Prime ile Vodafone 7000’e ya da Turkcell 2222’ye mesaj atamıyor veya gönderemiyor musunuz? 4 Haneli kısa numaralara mesaj göndermede yaşadığınız bu sıkıntının çözümü aslında oldukça kolay. Samsung Android sürümünde yapılacak bir ayar sorunu çözecektir.Kullanıcıları korumak amacıyla yapılan bu ayar, karşınıza çıktığında yapılan bir değişiklik sonucu ortaya çıkan bir ... Devamını Oku »

Samsung S8 ve Plus da hangi sensörler var

samsung s8 sensörleri

Samsung S8 ve S8 Plus sensörleri Sansung Galaxy S8 ve S8 Plus modellerinde hangi sensörler ve tuşlar yer alıyor? Bir çok akıllı telefonda bulunan sensörlerin bazıları artık standart bir hale gelirken, yeni model telefonlarda ise bri çok yeni sensör öne çıkıyor, bizde bu yazıda Samsung galaxy S8 ve S8 Plus modellerind yer alan sensörleri listeledik. Samsung Galaxy S8 Sensörleri Listesi ... Devamını Oku »

Samsung j2 j5 ve j7 numara engelleme

Samsung J2, J5 ve J7  numara engelleme nasıl yapılır? Samsung numara engelleme, j2, j5 ve j7 modelinde arama engelleme nasıl yapılır? İstenmeyen numaralar ile birlikte gizli numara engelleme işlemini de yapabilirsiniz. j2 gizli numara engelleme, j5 modelinde gizli numarayı nasıl engellerim gibi tüm sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz. Samsung J2,j5 ve j7  modelinde numara engelleme işlemi yapmak istiyorum ama nasıl yapacağımı tam ... Devamını Oku »

Mobil Hesap Silme

Mobil hesap silme ve kaldırma Cep telefonunuzdan,, yani mobilden bir hesap kaldırma işlemi nasıl yapılır? Mobil cihazlarda, bir çok uygulama ve hizmet çalışır, ancak bu hizmetler örneğin, Google, Facebook, Dropbox vb. uygulamalar, hizmetleri gereği sizden bir hesap tanımlamanızı isterler, dolayısıyla cep telefonunuzdan tanımladığınız bu hesaplar sayesinde de, rahatça bu hizmetlerden cep telefonunuzda yararlanırsınız. Mobil hesap silme işlemi Mobil telefonlarda, Ayarlar ... Devamını Oku »

Android duvar kağıtları hangi klasörde

Android duvar kağıtları hangi klasörde bulunur? Android işletim sisteminde duvar kağıtları hangi klasörde bulunur ve nasıl değiştirilir? Bu durum telefon modeline göre değişebilmektedir, ancak her cihazda, yerleşlik olarak bulunan bir klasörde Walpaper olarak masaüstü resimleri bulunmaktadır. Eğer telefonunuzda bir dosya yöneticisi varsa, buraya girereki resimler bölümünden, Walpaperlarınıza ulaşabilirsiniz. Eğer cep telefonunuzda, bir dosya yöneticisi bulunmuyorsa, Android marketten, File Manager isimli ... Devamını Oku »

Motorola Nexus 6 özellikleri

Motorola Nexus 6 teknik özellikleri Çok yakında piyasaya çıkacak olan Motorola Nexus 6 modeli için teknik özellikler nelerdir? Motorola Nexus 6 ekran, kamera, işlemci, ram, ön kamera, ppi oranı, sar değeri, sim kart boyutu, Hafıza özellikleri, video çekim hızı gibi temel özellikleri bu yazıda bulabilirsiniz. Motorola Nexus 6 modelinin Türkiyede satışa sunulacağı tarih henüz belli değil ancak 2016 yılında Türkiyede ... Devamını Oku »

Meizu M1 Nasıl bir telefon özellikler

Meizu M1 Nasıl bir telefon Çin merkezli Meizu yeni modeli M1 nasıl bir telefon, özellikleri nelerdir? Meizu M1 İşlemci ve RAM özellikleri, ekran ve sim kart özellikleri nelerdir? Meizu M1 modeli alt orta sınıfa hitap eden, ancak fiyat performans olarak ortanın üstünde yer alan bir cihaz. Meizu M1 modelinde teknik özellikler nasıl? Meizu M1 kamera özellikleri nelerdir, kaç megapiksel kamerası ... Devamını Oku »

LG V10 Teknik özellikleri

LG V10 Teknik özellikleri neler? Lg V10 sonunda tanıtıldı ve uzun süredir, merakla beklenen özellikleri açıklandı, Bu yazıda da Lg V10 teknik özelliklerinden bahsedilecek. Lg V10 boyut olarak, piyasada telefonlar içinde en büyüklerinden birisi olacak. 5.7 QuadHD Quantum IPS LCD İnç ekranı, Gorilla Glass 4 ekran teknolojisini kullanıyor. Lg V10’da ekstra sayılabilecek bir özellik göze çarpıyor, oda Telefonda iki adet ... Devamını Oku »

error: Content is protected !!