Anasayfa » Sony Xperia

Kategori Arşivi: Sony Xperia

Sony Xperia XZ Sim Takma

Sony Xperia XZ Sim Kart Takma Sony Xperia XZ modeli hangi sim kartı kullanıyor, sim kart nasıl takılır? Sony Xperia XZ modeline sim kart takma işlemlerinin anlatıldığı, resimlerle gösterildiği bir tanıtım yazısı hazırladık ve Sony Xperia XZ cihazınıza sim kartınızı nasıl kolayca takabilirsiniz, yazımızdan öğrenebilirsiniz. Sony Xperia XZ sim takma işlemleri için aşağıdaki yönergelerimizi uygulayabilirsiniz. Sony Xperia XZ Sim Takma ... Devamını Oku »

Sony Xperia XA sim kart nasıl takılır

Sony Xperia XASim Takma Sony Xperia XAmodeline sim kartı takabilmek için yapmanız gerekenleri, resimli bir şekilde anlatan bir kılavuz hazırladık. Sony Xperia XA için sim ile ilgili bilgileri ve cihaza sim kartı nasıl takabileceğinizi gösteren yazımızı okuyarak, bu konuda bilgi alabilirsiniz. Sony Xperia XA sim takma konusunda sorun yaşıyor yada yanlış bir işlem yapmaktan çekiniyorsanız yazımızı okuyarak kolayca Sony Xperia ... Devamını Oku »

Xperia Z2 – Z3 Marshmallow güncelleme

Xperia Z3 Marshmallow güncellemesi yayınlandı Sony Z serisinin en çok satan modellerinden Z2, Z3 ve Z3 Compact modellerine Android sürümü ne zaman yükselecek, Android en son sürüme nasıl yükseltebilirim? Sony Xperia Z2 ve Z3 modelleri için Android 6.0 Marshmallow güncellemesi yayınlandı. Sony Xperia serisinin Amiral gemisi modellerinden olan ve Z serisinin de en çok satan modellerinden olan Z2 ve Z3 ... Devamını Oku »

Sony Xperia XA özellikleri

Sony Xperia XA özellikleri Sony Xperia ailesinin yeni telefonu Xa modelini tanıtıyoruz. Sony Xperia XA şık ve diğer Xperia modellerine göre farklı tasarımı ve uygun fiyatı ile öne çıkıyor. Sony Xperia Xa modeli 5 inç ekrana sahip ancak 5.6 inç kasa içinde yer alan bir telefon ve 2 GB ram ile sunulmuş.  16 Gb yerleşik hafıza ve 200 GB’a kadar ... Devamını Oku »

LG V10 | iPhone 6s Plus | Xperia Z5 Premium | Galaxy Note 5 | Karşılaştırma

LG V10 | iPhone 6s Plus | Xperia Z5 Premium | Galaxy Note5 | Karşılaştırma 2015-2016 yılına damga vuracak üst seviye telefonlar arasında, birbirleri ile kıyasıya bir rekabette olan 4 büyük markanın amiral gemilerini sizler için karşılaştırdık. Lg V10 modeli, Apple tarafından satışa sunulan İphone 6s Plus ve 2015 yılı sonunda piyasaya çıkan Sony Xperia Z5 premium modeli rakip olarak ... Devamını Oku »

Sony xperia m4 aqua sim kart

Sony xperia m4 sim takma işlemi Sony xperia m4 modeline sim kart nasıl takılır, bu cihaz hangi sim kartı destekler, cihaza uygun sim kartı takmak için neler yapmalıyım, Sony xperia m4’e simi nasıl takarım. Cihazınız yalnız nano SIM kartları destekler. Sony xperia m4 modeline Usim karttan kesilmiş bir kart takmayın ve kişisel verileriniz ve cihazınızın zarar görmesine sebep olabilir. Sony ... Devamını Oku »

Sony Xperia C5 sim kart takma

Sony Xperia C5 sim kart nasıl takılır? Sony Xperia C5’e sim kart nasıl takılır, hangi sim kart boyutunu destekler? Sony Xperia C5 sim takma işlemi için aşağıda anlatılanları uygulayınız. Sony Xperia C5 sim takma işlemi Sony Xperia C5 sadece nano sim kartı destekler, cihaz uygun sim kartı takınız. Verileriniz ve cihaz güvenliği için kesilmiş sim kartları cihaza takmayınız. Orjinal sim ... Devamını Oku »

Sony Xperia M5 sim kart takma

Sony Xperia m5 sim kart takma Sony Xperia M5’e sim nasıl takılır? Bu cihaz hangi sim kartı destekler. Bu yazıda Sony Xperia M5’e sim kart nasıl takılır, resimli olarak anlatılmaktadır. Sony Xperia M5 sim kart takma işlemini aşağıdaki yönergeleri uygulayarak takabilirsiniz. Sony Xperia M5 sim takma işlemi Cihazın yanınında bulunan ve kapak koruması altında bir sim kart tepsisi bulunur. Bu ... Devamını Oku »

error: Content is protected !!