Anasayfa » Sim Kart

Kategori Arşivi: Sim Kart

Lg q6 Sim Kart Takma

Lg q6 sim kart takma

LG’nin yeni modeli olan Lg q6 sim kart nasıl takılır, sim yuvası nerede, hangi sim kartı destekliyor, bu yazıda bulabilirsiniz. Aşağıda resimli olarak Lg q6’ya nasıl sim kart takılabilir bulabilirsiniz. Lg q6 sim kart yuvası cihazın sol alt kısmında yer alır. Burada sim kartı tutması için bir aparat yer alır ve bu aparatı çıkartmanız ve sim kartı taktıktan sonra yerine yerleştirmeniz gerekmektedir. ... Devamını Oku »

Puk kodu öğrenme | Vodafone Pin Bloke kaldırma

vodafone ouk kodu öğrenme

Vodafone Puk kodu öğrenme Vodafone Puk kodu nasıl öğrenilir?  Vodafone sim kartınızın Pin kodunu 3 kez yanlış girerseniz bloke olur ve PUK kodu olmadan da açılmaz. Bu durumda Puk1 kodunu bilmeden sim kartınızı kullanamzsınız. Vodafone Puk kodlarını öğrenme Vodafone Puk kodu öğrenme, daha önde söylediğimiz gibi, 3 kez pin kodunuzu yanlış girmeniz durumunda sim kartınıza tanımlı pin kodu bloke olur. ... Devamını Oku »

Asus Zenfone 3 & 4 & 5 sim kart okumuyor ve şebeke sorunu

Asus Zenfone  şebeke ve Sim Kart Sorunları Asus Zenfone 2 serisinden itibaren, Asus Zenfone 3 , Asus Zenfone 4, Asus Zenfone 5, Asus Zenfone 6 serisine kadar devam eden, sim kart ve şebeke sorunları yaşanabilmektedir, buna göre cihazlarda kendimizin yapabileceği neler var, sorunu nasıl tespit edebiliriz, yada yapabileceğimiz bir şey varmı? Bu sorunlara ait bazı çözüm yolları ve olası sebeplerini ... Devamını Oku »

LG G6 sim kart nasıl takılır

LG G6 Modeline sim kart takma Lg g6 sim kart yuvası nerede, hangi sim kartı destekler, ve nasıl takabilirim? Lg G6 sim kart nasıl takılır, ilk olarak belirtelim, cihazınız nano sim kartı destekler, cihazınıza uygun sim kartı mobil operatörünüzn iletişim merkezlerinden alabilirsiniz. Lg markalı bir telefonun G6 modelini deneyimlemek için aldınız, cihazı kullanmadan önce sim kart takmalısınız. Lg G6 modeline ... Devamını Oku »

Samsung S8 ve S8 Edge Sim Kart Takma

Samsung Galaxy S8 Sim Kart Nasıl Takılır? Samung Galaxy S8 veya S8 Edge aldınız, iyi günlerde kullanın. Ancak cihaza sim kart takmanız gerekli, Samsung S8 Sim kart nasıl takılır? Resimli olarak anlatalım. Samsung S8 modeli nano sim kartı kabul eder, bu sebeple uygun bir sim kartı mobil operatörünüzden alabilirsiniz, merak etmeyin çok pahalı birşey değil. Şimdi bu yazıyı okumadan bir ... Devamını Oku »

Htc 10 sim kart nasıl takılır

Htc 10 sim takma

Htc 10 Sim Kart Takma Htc 10 sim kart nasıl takılır? Cihaz hangi sim karı kullanıyor? Htc 10 sim takma ve sökme için aşağıdaki resimli anlatımlardan yararlanarak, cihaza uygun sim kartı takabilirsiniz. Cihaza sim kart takmadan önce cihazı kapatınız, ardından sim takma işlemine geçiniz. Htc 10 modelinde sim kart bir tepsi içinde kullanılır, cihaza sim kart takabilmek için bu tepsiyi ... Devamını Oku »

İphone 7 sim kart takma

İphone 7 ve İphoen 7 plus Sim takma İphone 7 sim kart nasıl takılır ve çıkarılır? İphone 7 nano sim kart destekler, cihaza sim kart takarken cihazın kapalı olmasına dikkat ediniz. İphone 7 ve plus modelinin simkart girişi cihazın sol tarafında orta kısmında yer almaktadır ve bir sim tepsisi içinde bulunur. Cihaza sim kart takarken ilk olarak sim kart tepsisini ... Devamını Oku »

Sim kart bloke kaldırma Turkcell

Turkcell Sim kart bloke kaldırma İşlemi Türkcell’de sim kartınız Bloke olduysa nasıl kaldırabilirsiniz? Puk kodunu nasıl öğrenebilirim? Turkcell sim bloke kaldırma il eilgili sizlere yardımcı olmak amacıyla hazırladığımız rehberimizi aşağıdan okuyabilirsiniz. Sim Kart blokesi nasıl kaldırılır? Sim kart neden bloke olur ve bloke nasıl kaldırılır? Turkcell Sim Blokesi Kaldırma Turkcell aboneleri için sim bloke kaldırma işlemi için aşağıdaki yönergeleri uygulamalısınız. ... Devamını Oku »

error: Content is protected !!