Anasayfa » Sim Kart takma

Kategori Arşivi: Sim Kart takma

İphone 7 sim kart takma

İphone 7 ve İphoen 7 plus Sim takma İphone 7 sim kart nasıl takılır ve çıkarılır? İphone 7 nano sim kart destekler, cihaza sim kart takarken cihazın kapalı olmasına dikkat ediniz. İphone 7 ve plus modelinin simkart girişi cihazın sol tarafında orta kısmında yer almaktadır ve bir sim tepsisi içinde bulunur. Cihaza sim kart takarken ilk olarak sim kart tepsisini ... Devamını Oku »

Lg G5 sim kart takma

Lg G5 sim kart nasıl takılır? Lg G5 modeli piyasaya çıktı, bir çok yeni ve farklı özellikler ile karşımıza çıkan Lg G5 modeli sim kart özellikleri ve Sim kart giriş yuvası, olası sorunları ve sim kart takma işlemi nasıl yapılır? Lg G5 hangi sim kartı destekliyor, Lg G5 için sim takma rehberi olacak bu yazımızda, resimli olarak sim kart takma ... Devamını Oku »

Samsung Galaxy Note 5 sim kart takma

Samsung Galaxy Note 5 sim kart nasıl takılır? Samsung Galaxy Note 5 cihaza sim kart takmak için aşağıdaki işlemleri uygulayın.  Samsung Note 5 sim kart girişi nerede? Note 5 modelinde cihazın sol üst bölümünde bulunur. Galaxy note 4 ün aksine kapağın altında değil, üst bölümünde bulunur. Bu durum Galaxy s6 ve s6 Edge içindegeçerlidir. Samsung Galaxy Note 5 için sim ... Devamını Oku »

General mobile discovery sim kart değiştirme

General mobile discovery sim kart nasıl değişir? General mobile discovery sim kart değiştirme işlemi kolayca ve basit bir şekilde yapılmaktadır. General mobile discovery modeline ait bir cihaza sahipseniz, sim kartı aşağıdaki yönergeleri izleyerek hemen yapabilirsiniz. General mobile discovery için sim değiştirmeyi veya takma ve sökme işlemini yapabilmeniz için sizlere bir rehber hazırladık. General mobile discovery sim kart değiştirme için aşağıdaki ... Devamını Oku »

Samsung Galaxy Note Edge Sim kart

Samsung Galaxy Note Edge Sim kart nasıl takılır? Samsung Galaxy Note Edge modeline sim kart nasıl takılır, arka kapak nasıl açılır, Samsung Galaxy Note Edge modeli hangi sim kartı destekler, Samsung Note Edge modeline Sim kart takma işlemi nasıl yapılır, resimli anlatımı. Samsung Galaxy Note Edge Sim kart takma Samsung Galaxy Note Edge modeline Nano sim kartı destekleyen bir modeldir, ... Devamını Oku »

Asus Zenfone 5 SIM Kart Takma

Asus Zenfone 5 SIM Kart nasıl Takılır? Asus Zenfone 5 sim takma nasıl yapılır? Asus Zenfone 5 modeline sim kartı nasıl takabilirim? Asus Zenfone 5 hangi sim kartı destekler? Asus Zenfone 5 modeli ve sim kart işlemleriniz için bilmeniz gerekenler, cihaza sim kart takma işlemi resimli anlatımı. Asus Zenfone 5 sim takma ASUS ZenFone 5 & ASUS ZenFone 6 modelleri ... Devamını Oku »

HTC Desire 626 Dual Sim kart takma

HTC Desire 626 Dual Sim kart takma HTC Desire 626 sim kart nasıl takılır? HTC Desire 626 modeline sim nasıl takılır, kaç sim kart girişi bulunur? HTC Desire 626 hangi sim kartı destekler, HTC Desire 626 sim kart takma resimli anlatım. HTC Desire 626 çift sim kartı destekler, ilk sim kart Yuvası 3G ve Gsm desteklidir, diğer yuva ise sadece ... Devamını Oku »

Piranha Zen 8 GB Sd kart ve Sim kartı takma

Piranha Zen 8 GB sim takma Piranha Zen 8 GB sim kart nasıl takılır? Piranha Zen 8 hangi sim kartı destekler, sim kart nasıl takılır? Piranha Zen 8 modeli çift sim kart destekleyen bir modeldir. Piranha Zen 8’e sim kart takmak için aşağıdaki yönergeleri uygulamanız gereklidir. Piranha Zen 8 sim takma işlemi Piranha Zen 8 sim takmak için cihazın arka ... Devamını Oku »

Sony Xperia Z1 Z2 Z3 | Compact sim kart takma

Sony Xperia Z1-Z2-Z3 |Compact  sim kart takma Sony Xperia Z serisi sim kart nasıl takılır? Sony Xperia Z1, Z2, Z3 serisi ve Compact modellerine sim kart nasıl takılır? Sony Xperia hangi sim kartı destekler, sim kart takmak için ne yapmalıyım? Sony Xperia Z serisinde sim kart takma resimli anlatım. Sony Xperia Z1, Z2, Z3 Sim nasıl takılır?  [notification type=”notification_info” ]Sony ... Devamını Oku »

error: Content is protected !!