Anasayfa » sim kart sorunları

Kategori Arşivi: sim kart sorunları

Asus Zenfone 3 & 4 & 5 sim kart okumuyor ve şebeke sorunu

Asus Zenfone  şebeke ve Sim Kart Sorunları Asus Zenfone 2 serisinden itibaren, Asus Zenfone 3 , Asus Zenfone 4, Asus Zenfone 5, Asus Zenfone 6 serisine kadar devam eden, sim kart ve şebeke sorunları yaşanabilmektedir, buna göre cihazlarda kendimizin yapabileceği neler var, sorunu nasıl tespit edebiliriz, yada yapabileceğimiz bir şey varmı? Bu sorunlara ait bazı çözüm yolları ve olası sebeplerini ... Devamını Oku »

Asus Zenfone 3, 4, 5 | Sim kart okumuyor sorunu & Çözümü

Asus Zenfone Sim Kart Sorunları ve Çözümleri Asus Zenfone 3 serisinden itibaren, Asus Zenfone 3, Zenfone 4, Zenfone 5 serisine kadar devam eden sim kart görmeme, okumama veya hattan düşme yada kopma gibi sorunların nedenleri olası çözümleri araştırılacaktır.Bu durumun kesin bir çözümü olmayabilir, ancak bazı işlemler yaparak sorunu çözme ihtimaliniz bulunur. Biz bazı bilgiler ve yöntemler sunarak denemenizi isteyeceğiz. Kullanıcılar ... Devamını Oku »

Vodafone Sms Gitmiyor Hatası

Vodafone Sms Gönderemiyorum? Vodafone neden Sms gönderemiyorum? Sms paketine sahibim ve bakiyemde Liram da var ama genede Sms göndermede sıkıntı yaşıyorum diyorsunuz, hattınız ile ilgili olası bir kaç çözümü bu yazıda sizlere anlatmaya çalışacağız. Vodafone SMS neden Gitmez Vodafone Sms gönderme ile ilgili olarak birden fazla sorun ve farklı çözümleri olabilir. SMS gönderme ile ilgili olarak olası sorun ve çözümleri ... Devamını Oku »

Sim kart yok hatası Samsung

Samsung Sim Kart Yok Hatası Samsung sim yok, sim kart takılmadı, bulunamadı, Android işletim sistemi ile çalışan Samsung cihazlarda yaşanılan Sim Kart Yok uyarısı ve çözümleri nelerdir? Samsung cihazlarda yaşanılan sim kart yok hatası neden olur, nasıl giderilir? Sim kart yok uyarısı alıyorum ama sim kartı takıyorum sim kartı görümüyor nedeni ve olası çözümleri nelerdir? Bu yada sizlere Samsung modellerinde ... Devamını Oku »

4.5g Banka sim kart giriş sorunu

4.5g Sim kart değişikliği ve İnternet bankacılığı giriş 1 Nisan 2015 yılı itibariyle Türkiye 4.5 teknolojisine geçiş yapmış olacak, yüksek hızda internet hızı, veri transferleri ve daha hızlı erişim gibi, hayatımıza bir çok yenilik getirmesi yanında bazı sorunlarada yol açabilecek, çözülmesi o kadar zor olmayan, ama kısa süreli de olsa bazı işlemlerimizi aksatabileceğini düşündüğüm bir sorun, internet bankacılığı giriş işlemlerinde, ... Devamını Oku »

Sim kartı görmüyor | Okumuyor | sorunlar ve çözümleri

Telefon sim kartı görmüyor ve okumuyor sorunu Android, İphone telefon sim kartı görmüyor. Telefon sim kartı neden görmüyor, sim kartı okumuyor ve hata veriyor nedeni ne olabilir? Cep telefonuma sim kartı takıyorum ama okumuyor veya görmüyor hatası için yapılması gerekenler nelerdir? Cep/Mobil telefonlarda sim kart okumama veya görmeme sorunu ve çözüm yolları nelerdir? Sim kart okumama nedenleri Sim kart, üzerinde ... Devamını Oku »

Sim kart kaydı yapılamadı çözüm | Avea | Turkcell | Vodafone

Sim kartı kaydı yapılamadı hatası ve çözümleri Sim kartı hatası alıyorum, sim kartı kaydı yapılamadı hatası nedir, çözümü nedir? Sim kart ile ilgili hatalar içinde en çok alınan hatalardan birisidir. Sim kartlarının kaydının yapılamaması hataları nasıl çözülür? Sim kartınız Kayıtlı bir telefonda çalışmıyorsa bu uyarıyı alırsınız, Yurt dışından gelmiş ve herhangi bir şekilde Türkiye içinde kaydedilmemiş bir telefonda sim kartınızı ... Devamını Oku »

error: Content is protected !!