Anasayfa » Samsung

Kategori Arşivi: Samsung

Ekran Yer Paylaşımı Kapatma j7 prime

ekran yer paylaşımı hatası

Son günlerde Samsung Galaxy J7 Prime telefonlarda alınan bir hatadan ve çözüm yolundan bahsetmek istiyoruz, bu hata neden alınır ve nasıl giderilir? Ekran yer paylaşımı kapatma hatası Android 6.0 Marshmallow güncellemesi sonucunda meydana gelmektedir, eğer işletim sisteminizde bu Android sürümü bulunuyorsa, sürümünüzü yükselterek sorunu çözebilirsiniz. Android Sistem Nasıl Güncellenir? Android sürüm güncelleme nasıl yapılır, eğer bir fikriniz yoksa aşağıdaki bağlantıdan ... Devamını Oku »

Samsung S8 ve S8 Edge Sim Kart Takma

Samsung Galaxy S8 Sim Kart Nasıl Takılır? Samung Galaxy S8 veya S8 Edge aldınız, iyi günlerde kullanın. Ancak cihaza sim kart takmanız gerekli, Samsung S8 Sim kart nasıl takılır? Resimli olarak anlatalım. Samsung S8 modeli nano sim kartı kabul eder, bu sebeple uygun bir sim kartı mobil operatörünüzden alabilirsiniz, merak etmeyin çok pahalı birşey değil. Şimdi bu yazıyı okumadan bir ... Devamını Oku »

Samsung S6 Sim kart takma

Samsung Galaxy S6 Sim Kart Takma Samsung S6 modelini tercih ettiniz, iyi bir seçim yaptınız tebrikler. Samsung S6 cihazınızı kullanmaya başlamadan önce sim kart takmalısınız, ancak bu işleme başlamadan önce bu yazıyı okumanızda yarar var. Samsung S6 nano sim kartı destekler, yani cihaza nano sim kart takabilirsiniz, bu şekilde üretmişler yapacak bir şey yok:) Eğer nano sim kartınız yoksa, kesebilir ... Devamını Oku »

Samsung Numara Kopyalama

Samsung Numara Kopyalama dSamsung modeli bir telefonda numara nasıl kopyalanır? Numara kopyalamak için hangi programlara gerek vardır? Samsung numara kopyalama nasıl oluyor, numaraları nereden nereye kopyalamak istiyorsunuz? Samsung numara kopyalama ile ilgili merak ettikleriniz ve aklınıza takılan soruları cevaplamak amacıyla sizlere bir yazı hazırladık, Samsung numara kopyalama ile ilgili yazımızı aşağıdan okuyabilirsiniz. Samsung Numara Kopyalama Nedir? Samsung numara kopyalama birden ... Devamını Oku »

Sim kart yok hatası Samsung

Samsung Sim Kart Yok Hatası Samsung sim yok, sim kart takılmadı, bulunamadı, Android işletim sistemi ile çalışan Samsung cihazlarda yaşanılan Sim Kart Yok uyarısı ve çözümleri nelerdir? Samsung cihazlarda yaşanılan sim kart yok hatası neden olur, nasıl giderilir? Sim kart yok uyarısı alıyorum ama sim kartı takıyorum sim kartı görümüyor nedeni ve olası çözümleri nelerdir? Bu yada sizlere Samsung modellerinde ... Devamını Oku »

Samsung acil mod nedir ne işe yarar

Samsung acil mod nedir ne işe yarar? Samsung Android cihazlarda, Acil Mod seçeneği ile önemli bir ayar yaparak, acil bir durumda hayat kurtaracak bir seçeneğiniz olabilir. samsung acil mod, seçeneği nedirve nasıl kullanılır, bu yazımızda okuyarak öğrenebilirsiniz. Samsung acil mod nedir? Herhangi bir acil durumda, pil seviyesi ve temel özellikler dışındaki fonksiyonlar devredışı kalır ve dahaönceden belirlediğiniz kişinin telefon numarasına ... Devamını Oku »

Samsung İmei Sorgulama | Samsung Seri No

Samsung İmei Sorgulama Samsung cihazlarda İmei numarası nasıl sorgulanır? Samsung cihazın seri numarasınıda öğrenebilirsiniz. Samsung Galaxy S3, S4, S5 ve S6 modellerinde ve Galaxy A serisi, A3-A5-A7-A8-A9 modellerinde ve Samsung Galaxy Note serilerinde İmei sorgulaması nasıl yapılır? İmei numarası sorgulama ve telefondan öğrenmek için yapmanız gereken en basit işlem aşağıda anlatılmıştır. Samsung cihazınızın İmei numarasını bu şekilde kolayca öğrenebilirsiniz. Samsung ... Devamını Oku »

Samsung Galaxy A9 özellikleri

Samsung Galaxy A9 Teknik özellikleri Samsung Galaxy A9 modeline ait teknik özellikleri nedir, Samsung Galaxy A serisinin son modeli olan A9 modeli teknik özelliklerini araştırdık, cihaza ait donanımsal ve yazılımsal teknik özellikler neler? Ekran, Ram, Fotoğraf, Sim kart ve batarya özellikleri neler? Samsung Galaxy A9 modelinin öne çıkan özellikleri aşağıda anlatılmaktadır. Samsung Galaxy A9 modelinin ekran boyutu 6 İnç ve ... Devamını Oku »

error: Content is protected !!