Anasayfa » Rehber

Kategori Arşivi: Rehber

Android Telefon Rehberini Bilgisayara Yedekleme

android rehber yedekleme

Android Telefon Rehberini Bilgisayara Yedekleme Android bir cihazdaki rehberimizi bilgisayarımıza nasıl yedekleyebiliriz? Android cihazlardaki rehberi yedeklemenin bir çok yol ve yöntemi vardır, bunlar, Google Play mağazasından indirebileceğiniz uygulamalar olabilir. Telefonunuzun mark veya modeli ne olursa olsun, mutlaka çeşitli şekillerde rehberinizi, Sd karta ya da bilgisayara yedeklemeniz mümkündür. Bunun en basit yolu ise, Rehber ayarlarına girerek buradaki kişilerinizi “Dışa Aktar” seçeneği ... Devamını Oku »

Androidden İphone Fotograf ve Veri Aktarma | Rehber Dahil

Androidden İphone Veri, Rehber ve Fotoğraf Aktarma Android bir cihazdan iPhone’a geçiş yaptınız fakat verileriniz resimleriniz fotoğraflarınız rehberiniz tamamiyle hepsi Android cihaz da bu yazıda Android ile çalışan bir cihazdan iPhone’a fotoğraf aktarmayı aktarmayı nasıl yapacağımızı anlatacağız. Öncelikle yeni Android cihazınız için, ilgili hazırlanmış olan bir uygulama var bunu indirmeniz gerekiyor bunu indirdikten sonra işlem adımlarını sıralayarak bütün verilerinizi fotoğraflarınız ... Devamını Oku »

Hangi telefonu almalıyım | Telefon nasıl seçilir

telefon seçme rehberi

Akıllı telefon seçme rehberi Bir akıllı telefon almak istiyorsunuz, piyasada yer alan marka ve modeller arasında kararsız kalıyor, hangi telefonu alacağınıza bir türlü karar veremiyorsunuz, dikkat etmeniz gereken bir kaç ipucu ve araştırma ile seçiminizi daha kolay ve matıkla hale getirebilirsiniz. Piyasa da yer alan akıllı telefonları inceleyerek karşılaştırarak seçim yapmanız olası, yada en çok satan popüler telefonları seçebilirsiniz. Ama ... Devamını Oku »

Android Rehberi Gmail Hesabına Yedekleme

rehber yedekleme

Android rehberi Gmail hesabına yedekleme Bir Android telefondan, kişilerimizi, Google hesabı ile nasıl senkronize edebiliriz? Android rehber kişilerini Gmail kişilerine aktarma işlemi nasıl yapılır? Telefondan Gmail hesabına kişileri aktarma nasıl yapılır, resimli anlatım. Gmail’de kişileri, Android’e aktarma nasıl yapılır? Android Rehberinizi Gmail kişilerinize aktarın Android işletim sistemine sahip bir telefondan, rehberinizi, Gmail kişilerinize aktarım yapmak istiyorsanız, öncelikle bilmeniz gereken bazı ... Devamını Oku »

Samsung rehber yedekleme

Samsung Smart Switch Nedir

Samsung rehber yedekleme nasıl yapılır? Samsung telefonlara ait rehberinizi yedekleme işlemi nasıl yapılır? Samsung marka ve Android işletim sistemine sahip bir cihazda bulunan kişileriniz, silinme ve kaybolma ihtimaline karşı yedekleme yapılarak, koruma altına alınmasında fayda bulunmaktadır. Samsung cihazlarda yedekleme işlemi, Samsung hesabı kullanılarak yapılabilmektedir. Telefonda, rehber yedekleme için birden fazla yöntem bulunur, bu yöntemler, sim karta yedekleme, operatör destekli yedekleme, ... Devamını Oku »

error: Content is protected !!