Anasayfa » Mobil

Kategori Arşivi: Mobil

TikTok Video İndirme | Kaydetme Nasıl Yapılır

tiktok video indirme

TikTok Video İndirme TikTok Video indirme basit bir işlemdir. TikTok uygulamasında en çok merak edilen ve sorulan soruların başında, izlediğimiz videolar nasıl kaydedilir? TikTok videolarını nasıl telefonuma indirebilirim? Bu sorunun cevabı oldukça basittir, TikTok uygulamasında izlenen videonun kaydedilmesi için yapmanız gerekenler veya kaydedilen videoların nerede olduğu ile ilgili bilgileri aşağıda bulabilirsiniz. TikTok nedir merak ediyorsanız aşağıdaki yazımızdan bilgi edinebilirsiniz. http://www.mobilshift.com/tictoc-tik-tok-nedir-nasil-kullanilir/ ... Devamını Oku »

iTunes İphone Telefonu Neden Görmüyor

bu bilgisayara güvenilsin mi

İtunes Telefonu Görmüyor Çözümü iTunes bağlanma sorunları ve çözümü için yapabileceğiniz işlemler ve İtunes telefonu görmeme – tanımama gibi sorunlarını çözümü için yardımcı olabilir. Eğer iPhone, iPad veya iPod aygıtınız ile iTunes’e bağlanmıyorsanız, aşağıda önerilen işlemleri yaparak bağlanmayı deneyebilir ve sorunu çözebilirsiniz. iTunes uygulaması, iPhone, iPad veya iPod gibi cihazlar için, veri akatarımından cihaz yönetimine kadar bir çok işleve sahip ... Devamını Oku »

Android Silinen Fotoğrafları Rootsuz Olarak Geri Getirme

diskdigger uygulaması

Android Silinen Resimleri Geri Getirme Rootsuz olarak, Android cep telefonlarında silinen resimlerinizi geri alabileceğiniz bir yöntem vardır. Mobil cihazınızdan herhangi bir nedenle silinmiş olan resimlerinizi kurtarabileceğinizi biliyor muydunuz? Bu yazıda telefonunuzun ya da hafıza kartınızın içinde bulunan ve silinmiş olan resimlerinizi kurtarmak için kullanılan yöntem ve uygulamalardan bahsedeceğiz. Android için resimlerinizi kurtarmak için kullanılan ve başarılı sonuçlar veren bir uygulama ... Devamını Oku »

Twitter Lite Nedir | Ne işe Yarar

twitter lite nedir

Twitter Lite Nedir, Ne İşe Yarar? Bir çok uygulamada olduğu gibi Twitter mobil uygulamasınında bir Lite sürümü bulunmaktadır. Twitter Lite sürümü, diğer uygulamalarda olduğu gibi hafif sürüm anlamında kullanılan bir tabirdir. Lite sürümleri, daha az yer kaplayan ve daha minimal gereksinimlerle uygulamayı kullanmanıza yarayan sürümüdür. Bir uygulamasının Lite sürümüne rastladığınızda, bu sürümün daha az internet kaynakları ve sistem gereksinimleri ile ... Devamını Oku »

WhatsApp Telefon Numarası Nasıl Değiştirilir

whatsapp numara değiştirme

WhatsApp hesabınızda mevcut telefon numaranızı nasıl değiştirebilirsiniz? WhatsApp numara değiştime nasıl yapılır?  WhatsApp uygulamasında ilk kurulumda verdiğiniz ve sms ile onayladığınız telefon numarasını daha sonradan değiştirebilirsiniz. WhatsApp Telefon değiştirme işlemi nasıl yapılır? Bu işlem için yapılması gerekenleri resimli olarak aşağıdaki yönergelerden takip edebilirsiniz. WhatsApp Uygulamasında Telefon Değişikliği Uygulamayı kurduğunuz telefon numaranızı bir şekilde değiştirdiniz ve yeni telefon numaranızı WhatsApp uygulamasına ... Devamını Oku »

Tictoc | Tik Tok Nedir? Nasıl Kullanılır

tik tok nedir

Tik Tok Video Paylaşma ve Eğlence Uygulaması Son günlerin en popüler uygulamalarından bir taneside Tik Tok denen uygulamadır. Bu yazıda popüler uygulamalardan biri olan Tik Tok uygulaması nedir, ne işe yarar ve nasıl kullanılır? bunu anlatacağız. Bu yazımızda Tik Tok ile yapabileceklerinize ayırdık. Tik Tok uygulaması ile neler yapabileceğiniz, nasıl indirebileceğiniz ve nasıl kullanabileceğiniz hakkında detaylı bilgiye ve resmi indirme ... Devamını Oku »

Winamp Android ve İos için geri dönüyor

winamp android ve ios

Bir zamanların popüler müzik uygulaması uzun bir süreden sonra Android ve Ios için geri dönüyor. Masaüstü bilgisayarlarda, müzik çalar olarak kullanılan ve oldukça popüler olan Winamp, akıllı telefonların çıkması ile birlikte piyasadan silinmiş durumdaydı. Son günlerde alınan bilgilere göre Winamp Android ve Ios sürümleri için mobil uygulama olarak geri dönebilir. Mobil cihazlarda kullanılan müzik çalar uygulamaları içinde kendisinden söz ettirecek ... Devamını Oku »

Planoly nedir | Ne işe Yarar | Nasıl Kullanılır

planoly nedir

Planoly, profesyonel ve ticari amaçlı olaral işletmeler tarafından kullanılabilecek, Instagram kullanıcıları için geliştirilmiş yardımcı bir uygulamadır. Birden fazla hesaba sahip, yoğun gönderi yapan Instagram kullanıcıları için geliştirilmiş, Instagram akışı için gönderi planlayıcısıdır. Planoly ile daha kolay ve hızlı paylaşımlar yaparak, otomatik olarak hastag tanımlayarak, daha aktif ve otomatik olarak akışa gönderi hazırlayabilirsiniz. Planoly Nedir? Planoly, size normal uygulamada yapabileceklerinizden fazla ... Devamını Oku »

İphone 6s için Ücretsiz Pil Değişimi Yapabilirsiniz

iphone pil değiştirme

İphone 6s cihazlarda, beklenmedik bir kapanma sorunu ile karşılaşıyorsanız, hatalı üretim yapılan cihazlardan bir tanesine sahip olabilirsiniz. İphone 6s cihazlarda karşılaşılan bu durum için bir çözüm yolu bulunmaktadır. İphone 6s cihazlarda, bataryanın %30-40 iken birden kapanması ile farkedilen bu sorun, iphone 6s modellerinde belirli bir tarihte üretilen ve belirli bir seri numarasına sahip cihazlarda yaşanan bir sorundur. Bu sorunun olduğu ... Devamını Oku »

*952# ne işe yarıyor & Turk Telekom Online Giriş

952 ne işe yarıyor

*952# ne işe yarıyor? Türk Telekom Mobil uygulama şifresini alabileceğiniz bir USSD kodudur. Bu kodu kullanarak, mobil işlemleri yapabileceğiniz platform’a giriş yapabilirsiniz. Türk Telekom kullanıcıları için, kullanılabilecek olan bir servistir. Bu şifre ile Türk Telekom online işlemlere giriş yapabilirsiniz. Türk Telekom Online İşlemler Girişi Türk Telekom aboneleri, hatları ile ilgili işlemleri yapmak için web üzerinden Türk Telekom sayfasından, giriş yaparak ... Devamını Oku »

error: Content is protected !!