Anasayfa » Mobil Operatörler

Kategori Arşivi: Mobil Operatörler

Samsung J7 ile Vodafone 7000’e Gönderemiyorum & Kesin Çözümü

7000'e mesaj gitmedi

Samsung J7 ile Vodafone 7000’e Gönderememe Çözümü Samsung Galaxy j7 vey J7 Prime ile Vodafone 7000’e ya da Turkcell 2222’ye mesaj atamıyor veya gönderemiyor musunuz? 4 Haneli kısa numaralara mesaj göndermede yaşadığınız bu sıkıntının çözümü aslında oldukça kolay. Samsung Android sürümünde yapılacak bir ayar sorunu çözecektir.Kullanıcıları korumak amacıyla yapılan bu ayar, karşınıza çıktığında yapılan bir değişiklik sonucu ortaya çıkan bir ... Devamını Oku »

Operatör değiştirme süresi | Turkcell | Vodafone | Avea

Operatör değiştirme süresi nedir? Eski operatöre yeniden geri dönmek için geçiş süresi veya bekleme süresi ne kadar? Bir operatörden diğer operatöre geçtikten sonra, mobil operatörünüzü tekrar değiştirmek veya geri dönmek için ne kadar bir zaman beklemeniz gerekmektedir? Operatör değiştirme işleminde bir ksıtlama veya limit varmı? Operatörler arasında, geçiş yapma ve numara taşıma ile ilgili size gerekcek bazı bilgileri burada bulabilirsiniz. ... Devamını Oku »

Arayanin kimligini öğrenme 2016

Arayanin kimligi 2016 Sizi arayanın kimliğini nasıl öğrenebilirsiniz, aradığınız numaranın kime ait olduğunu merak mı ediyorsunuz yoksa gizli numaradan mı arandığınızda kimin aradığını öğrenmek istiyorsunuz. 2016 yılı için arayanın kimliğini öğrenme yolları ve sizi arayan numaranın kime ait olduğu bilgilerini öğrenme yolları hakkında pratik bilgiler verilecektir. Arayan Gizli numara ise nasıl öğrenirim? Sizi arayan gizli numara ise, arayanın kimliğini öğrenmeniz ... Devamını Oku »

Türk Telekom Online işlemler | Android

Türk Telekom Online işlemler | Android sürümü Türk Telekom Online işlemler ile Android cihazınızda, ev telefonu, cep telefonu ve abonesi olduğunuz tüm Türk Telekom hizmetleri ile ilgili hizmetlere erişim sağlarsınız. Türk Telekom Online işlemlerde, hangi hizmetler bulunur? Türk Telekom Online işlemler ile güncel fatura bilginizi, cep telefonunuzdan anlık olarak görebilirsiniz, Bunun dışında, ev telefonu kullanıyorsanız, bakiyeniz, kalan dakikalarınız ve güncel ... Devamını Oku »

Vodafone 4.5G fiyatları

Vodafone 4.5G fiyatları Vodafone ile internete bağlanmak için tercih etmeniz durumunda 4.5G hızı için ne kadar ücret ödeyeceksiniz. Vodafone 4.5g hızını kullanıcılara ne hangi fiyattan sunacak. Tüm bu merak edilen sorular için Vodafone 4.5G altyapısını kurmasını beklemek durumundayız. Türkiye’de 2015 yılında yapılan 4.5G ihalesi ile daha yüksek hızlara ulaşabilmemiz mümkün olacak, ancak bunu hayatımıza sokabilmek için biraz daha beklemek gerekecek. ... Devamını Oku »

Turkcell 4.5g internet ayarları alma

Turkcell 4.5g internet ayarları alma Türkiye 4.5G ile tanıştı ve 1 Nisan 2016 tarihi itibariyle hizmete girdi. Peki 4.5G hizmetinden nasıl yararlanacağım, bu internet hızından faydalanmak için neler yapmam gerekli? Türkcell müşterileri, 4.5G için hangi ayarları yapmalılar.  Turkcell 4.5G internet ayarları nasıl yapılacak,  Turkcell 4.5G’den yararlanmak için, telefonunuzu hangi  ayarları nasıl yapacaksınız? Bu yazımızda Turkcell 4.5G için internet ayarlarını yapabilmeniz ... Devamını Oku »

Turkcell Yedekleme | Rehber | Resim | Video |Sms

İphone, Android Türkcell yedekleme nasıl yapılır? Turkcell yedekleme yolları nelerdir? Turkcell yedek nasıl alınır? Turkcell yedekleme ücretli mi? İphone ve Android için Turkcell rehber yedekleme hizmeti nasıl kullanılır? Türkcell yedekleme kullanımı, web üzerinden kontrol etme işlemi. Turkcell aboneleri için yedekleme hizmeti kimlere ve nasıl veriliyor? Turkcell Rehberimi nasıl yedeklerim? Telefonumdaki resimleri ve dosyaları Türkcell içine yedekleme nasıl yapılıyor? Türkcell Rehberi ... Devamını Oku »

Avea 4.5g ayarları android

Android için Avea 4.5G ayarları Android işletim sistemi olan bir telefon için Avea aboneleri için 4.5G ayarları nasıl yapılır? Android bir telefondan Avea 4.5G internete nasıl bağlanabilirim? Avea internete Android telefonumdan nasıl bağlanacağım? Avea ve Android için gerekli ayarlar nelerdir ve nasıl yapılır? Avea internet ayarları Android Android kullanıyorsanız ve Avea mobil operatöründen hizmet almaktaysanız, 4.5G hizmetini almak için, öncelikle ... Devamını Oku »

Avea 4.5G internet paketleri

Avea 4.5G internet paketleri Avea 4.5G abonelik hizmetleri ve 4.5G internet paketleri hangileri, 4.5G uyumlu olan internet paket kampanyaları. Avea 4.5G’ye uyumlu internet hizmetleri listesi. Avea 4.5G kapsamında sunduğu internet hızları ve internet tarifleri hangileridir? Avea 4.5G internet tarifleri Avea 4.5G internet paketleri için Avea tarafından hazırlanmış olan kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Avea 4.5 hizmetleri kapsamında yüksek hızda internet hizmeti sunacak ... Devamını Oku »

error: Content is protected !!