Anasayfa » İphone

Kategori Arşivi: İphone

iTunes İphone Telefonu Neden Görmüyor

bu bilgisayara güvenilsin mi

İtunes Telefonu Görmüyor Çözümü iTunes bağlanma sorunları ve çözümü için yapabileceğiniz işlemler ve İtunes telefonu görmeme – tanımama gibi sorunlarını çözümü için yardımcı olabilir. Eğer iPhone, iPad veya iPod aygıtınız ile iTunes’e bağlanmıyorsanız, aşağıda önerilen işlemleri yaparak bağlanmayı deneyebilir ve sorunu çözebilirsiniz. iTunes uygulaması, iPhone, iPad veya iPod gibi cihazlar için, veri akatarımından cihaz yönetimine kadar bir çok işleve sahip ... Devamını Oku »

Winamp Android ve İos için geri dönüyor

winamp android ve ios

Bir zamanların popüler müzik uygulaması uzun bir süreden sonra Android ve Ios için geri dönüyor. Masaüstü bilgisayarlarda, müzik çalar olarak kullanılan ve oldukça popüler olan Winamp, akıllı telefonların çıkması ile birlikte piyasadan silinmiş durumdaydı. Son günlerde alınan bilgilere göre Winamp Android ve Ios sürümleri için mobil uygulama olarak geri dönebilir. Mobil cihazlarda kullanılan müzik çalar uygulamaları içinde kendisinden söz ettirecek ... Devamını Oku »

iCloud ile İphone Yedekleme | Rehber ve Tüm Cihaz

iphone yedekleme

Bir İphone cihazın yedeğini almak için hangi yol izlenmelidir. Bir İphone cihazda yedek almanın birden fazla yöntemi vardır. Bu yöntemler içinde rehber ve resimler dahil tüm cihazın bir kopyası yedek alınabilir. Bunun için en çok kullanılan iki seçenek yer alır. İphone cihazınızın yedeğini almak için iCloud yada iTunes’i kullanabilirsiniz. Bu iki yöntemin farkı vardır. İcloud ile alınan yedek, bulut depolamada ... Devamını Oku »

En İyi Arama Engelleme Programı 2018

numara engelleme uygulaması

İstenmeyen numaraları engellemenin bir çok yolu var, bunlardan bir tanesi de, telefonunuzda bir numara engelleme uygulaması kullanmak. İstenmeyen veya sizi rahatsız eden aramaları ve sms’leri kolayca engelleyeceğiniz, kullanışlı ve güzel bir uygulamayı sizlere tanıtacağız. Bir çok kullanıcı için, istenmeyen numaralardan gelen çağrılar sorun teşkil eder, bu aramaları, mobil operatör üzerinden ya da, telefon üzerinden engellemek de mümkün olasa da, numara ... Devamını Oku »

İmei Numarasından Telefon Bulma

baz telefon bulma

Telefonunuzu kaybettiniz ya da çaldırdınız. Bir İmei numarasından telefon bulunabilir mi? çalınan ya da kaybolan bir cep telefonu cihaza ait İmei numarasından bulunur mu? Ya da nasıl bulunur? Bu işlem nasıl yapılır? İmei numarası, bir telefona ait bir koddur ve o cihazın kimlik numarası sayılabilir. Her cihazda farklı İmei numarası verdır ve bu numaralar benzersizdir, yani bir İmei numarası yalnızca ... Devamını Oku »

İphone 7 ve Plus sim kart nasıl takılır

iphone 7 sim takma

İphone 7 ve plus Sim takma Cihaza sim kart takmak için aşağıdaki yönergeleri uygulayınız. İphone 7 ve plus modeli nano simkartı destekler, bu sebeple cihaza uygun sim kart takmanız tavsiye edilir. İphone 7 sim kartı takmadan cihazı kapatınız ve cihazınızın kapalı durumda olmasına dikkat ediniz.   İphone 7 Sim kart takma işlemi İphone 7 ve plus modelinde sim kart yuvası ... Devamını Oku »

İphone 6 Plus sim takma

İphone sim kart takma resimli anlatım İphone 6 ve Plus modellerinde Sim yuvası ve sim kart takma nasıl yapılır? İphone 6 ve Plus için Sim kartı nasıl takacağınız konusunda bir fikriniz yoksa veya yardıma ihtiyacınız varsa, bu yazıda size resimli olarak iphone 6 ve plus için sim kart nasıl takılır anlatalım. İphone Sim Kart Yuvası İphone 6 ve Plus nano ... Devamını Oku »

Android Telefonu İphone Yapma | İphone 10 Teması

Android Telefona İphone teması Ekleme Android telefonlara İphone görüntüsü nasıl yapılır? İphone temasını, Android cihaza uygulamak için ne yapmam gereklidir? Bir Android telefona sahipsiniz ama İphone görüntüsü ve şekli hoşunuza da gidiyor, aslındaAndroid telefonları İphone teması ile kullanmanız da mümkün, Nasıl mı? İOS 10 teması ile Android Android cihazınıza yükleyeceğiniz küçük bir uygulama sayesinde, kolayca Android cihazı İOS 10 teması ... Devamını Oku »

İphone 4.5g ayarı nasıl yapılır

İphone 6’da 4.5g ayarı nasıl yapılır? İphone serisinin sın cihazı olan 6 ve iphone 6Plus’ta 4.5G ayarı nasıl yapılır? 4.5G hızından yararlanmak için, sim kart değişikliği yapmanız ve mobil operatöre kayıt işleminizi yaptırmış olmanız gerekmektedir, tüm bu işlemlerden sonra, son olarak iphone 6 cihazından da küçük bir ayar yapmanız gerekmektedir. Bu yazıdan İphone 4.5G açma ayarı nasıl yapılmaktadır öğrenebilirsiniz. İphone ... Devamını Oku »

İphone 5se özellikleri | Teknik İnceleme

Apple İphone Se Teknik inceleme İphone yeni telefonu 5se modeli Türkiyede satışa sunuldu,  16 ve 64 Gb hafıza seçenekleri ile satışa sunulan telefonun fiyatlarıda belli oldu. Buna göre 16 Gb hafızalı serisi 1.999 TL olurken, 64 GB hafızaya sahip modeli ise 2.399 TL ile satışa sunulmuş durumda.İphone 5se bir çok yeni özelliğe sahip, özellikle hızlı işlemcisi, fazladan özelliklere sahip kamerası ... Devamını Oku »

error: Content is protected !!