Anasayfa » iphone 6

Kategori Arşivi: iphone 6

iTunes İphone Telefonu Neden Görmüyor

bu bilgisayara güvenilsin mi

İtunes Telefonu Görmüyor Çözümü iTunes bağlanma sorunları ve çözümü için yapabileceğiniz işlemler ve İtunes telefonu görmeme – tanımama gibi sorunlarını çözümü için yardımcı olabilir. Eğer iPhone, iPad veya iPod aygıtınız ile iTunes’e bağlanmıyorsanız, aşağıda önerilen işlemleri yaparak bağlanmayı deneyebilir ve sorunu çözebilirsiniz. iTunes uygulaması, iPhone, iPad veya iPod gibi cihazlar için, veri akatarımından cihaz yönetimine kadar bir çok işleve sahip ... Devamını Oku »

Winamp Android ve İos için geri dönüyor

winamp android ve ios

Bir zamanların popüler müzik uygulaması uzun bir süreden sonra Android ve Ios için geri dönüyor. Masaüstü bilgisayarlarda, müzik çalar olarak kullanılan ve oldukça popüler olan Winamp, akıllı telefonların çıkması ile birlikte piyasadan silinmiş durumdaydı. Son günlerde alınan bilgilere göre Winamp Android ve Ios sürümleri için mobil uygulama olarak geri dönebilir. Mobil cihazlarda kullanılan müzik çalar uygulamaları içinde kendisinden söz ettirecek ... Devamını Oku »

İphone 6s için Ücretsiz Pil Değişimi Yapabilirsiniz

iphone pil değiştirme

İphone 6s cihazlarda, beklenmedik bir kapanma sorunu ile karşılaşıyorsanız, hatalı üretim yapılan cihazlardan bir tanesine sahip olabilirsiniz. İphone 6s cihazlarda karşılaşılan bu durum için bir çözüm yolu bulunmaktadır. İphone 6s cihazlarda, bataryanın %30-40 iken birden kapanması ile farkedilen bu sorun, iphone 6s modellerinde belirli bir tarihte üretilen ve belirli bir seri numarasına sahip cihazlarda yaşanan bir sorundur. Bu sorunun olduğu ... Devamını Oku »

iCloud ile İphone Yedekleme | Rehber ve Tüm Cihaz

iphone yedekleme

Bir İphone cihazın yedeğini almak için hangi yol izlenmelidir. Bir İphone cihazda yedek almanın birden fazla yöntemi vardır. Bu yöntemler içinde rehber ve resimler dahil tüm cihazın bir kopyası yedek alınabilir. Bunun için en çok kullanılan iki seçenek yer alır. İphone cihazınızın yedeğini almak için iCloud yada iTunes’i kullanabilirsiniz. Bu iki yöntemin farkı vardır. İcloud ile alınan yedek, bulut depolamada ... Devamını Oku »

İphone 6 ve İphone 7 Ekran Resmi Çekme

iphone 7 ekran resmi çekme

İphone 6 ve İphone 7 ekran Resmi Alma İphone kullanıcıları oldukça kolay bir şekilde ekran resmi çekebilirler. Buna göre İphone 6 ve iphone 7 kullanıcıları, ekranlarında o an için ne varsa resim olarak kaydedebilirler. Bu işlem ise basit bir tuş kombinasyonu ile yapılabilir. Bu yazımızda size resimli olarak İphone 6 ve İphone 7 modellerinde ekran resmi çekme işlemini anlatacağız. İphone ... Devamını Oku »

İphone 6 ve İphone7 | Rehberi Gmail’e Yedekleme

İphone saptanmış hesap

İphone cihaz nasıl yedeklenir? İphone cihazda yer alan, kişilerinizi yani rehberinizi kolayca Gmail hesabınıza yedekleyebilirsiniz, bunun için aşağıdaki işlemleri uygulayınız. Gmail hesabınızda kişilerim klasörü altında, rehberiniz yedeklenecektir. İphone 6, İphone 7 veya İphone 7 Plus olabilir  veya İphone 6s modeli farketmez, İphone cihazlarda, rehberinizi Gmail hesabınıza yedekleme yapmak istiyorsanız, bunu oldukça basit bir işlem adımı ile gerçekleştirebilirsiniz. İphone cihazda yedekleme ... Devamını Oku »

İtunes & İphone 6 ve 7 | Zil sesi yapma 2017

İtunes İphone Zil sesi Yapma 2017 Apple İphone kullanıcıları için hazırladığımız ve nasıl kolayca bir zil sesini cihaza uygulayabilirsiniz hakkında biraz bilgi verelim. Bildiğiniz gibi, İphone cihazlara veri aktarımı İtunes üzerinden yapılmakta. İtunes müzikler ve zil sesleri farklı klasörlerde tutulmakta, özellikle yeni sürüm yani İphone 6 ve üzeri cihazlarda bu uygulanabiliyor. İtunes bilgisayarımızda kurulu olması gerekiyor ve hesap girişimizinde tamamlanmış ... Devamını Oku »

İphone 6 numara engelleme

İphone 6 Numara Engelleme İphone 6 modelinde cağrı ve numara nasıl engellenir? Bizi rahatsız eden ve aranmak istemediğimiz bir telefon numarasını engelleme listesine alarak, bizi rahatsız etmesini engelleyebilirsiniz. İphone 6 için hazırladığımız ve numara engelleme işleminin anlatıldığı resimli rehberimizi inceleyerek yardım alabilirsiniz. İphone 6 modeli için numara engelleme işlemi için aşağıdaki yönergeleri takip edebilirsiniz. İphone 6 Numara Engelleme İşlemi İphone ... Devamını Oku »

İphone Se | İphone 6 ve İphone 6s Karşılaştırma

İphone Se farkı nedir? İphone modelinin yeni üyesi SE Türkiyede satışta ve 2.000 TL fiyatıyla, İphone 6 serisinin oldukça altında bir fiyata sahip, peki İphone SE modelinin diğer İphone ürünlerinden farkı nedir, İphone 6, İphone 6S ve İphone SE modelinin karşılaştırmalarını sizin için yazmaya karar verdik. İphone 6 modelleri ve SE modelinin teknik özellikleri arasındaki farklar neler? İphone tercih edecekler ... Devamını Oku »

LG V10 | iPhone 6s Plus | Xperia Z5 Premium | Galaxy Note 5 | Karşılaştırma

LG V10 | iPhone 6s Plus | Xperia Z5 Premium | Galaxy Note5 | Karşılaştırma 2015-2016 yılına damga vuracak üst seviye telefonlar arasında, birbirleri ile kıyasıya bir rekabette olan 4 büyük markanın amiral gemilerini sizler için karşılaştırdık. Lg V10 modeli, Apple tarafından satışa sunulan İphone 6s Plus ve 2015 yılı sonunda piyasaya çıkan Sony Xperia Z5 premium modeli rakip olarak ... Devamını Oku »

error: Content is protected !!