Anasayfa » İos

Kategori Arşivi: İos

Winamp Android ve İos için geri dönüyor

winamp android ve ios

Bir zamanların popüler müzik uygulaması uzun bir süreden sonra Android ve Ios için geri dönüyor. Masaüstü bilgisayarlarda, müzik çalar olarak kullanılan ve oldukça popüler olan Winamp, akıllı telefonların çıkması ile birlikte piyasadan silinmiş durumdaydı. Son günlerde alınan bilgilere göre Winamp Android ve Ios sürümleri için mobil uygulama olarak geri dönebilir. Mobil cihazlarda kullanılan müzik çalar uygulamaları içinde kendisinden söz ettirecek ... Devamını Oku »

İphone 6s için Ücretsiz Pil Değişimi Yapabilirsiniz

iphone pil değiştirme

İphone 6s cihazlarda, beklenmedik bir kapanma sorunu ile karşılaşıyorsanız, hatalı üretim yapılan cihazlardan bir tanesine sahip olabilirsiniz. İphone 6s cihazlarda karşılaşılan bu durum için bir çözüm yolu bulunmaktadır. İphone 6s cihazlarda, bataryanın %30-40 iken birden kapanması ile farkedilen bu sorun, iphone 6s modellerinde belirli bir tarihte üretilen ve belirli bir seri numarasına sahip cihazlarda yaşanan bir sorundur. Bu sorunun olduğu ... Devamını Oku »

iCloud ile İphone Yedekleme | Rehber ve Tüm Cihaz

iphone yedekleme

Bir İphone cihazın yedeğini almak için hangi yol izlenmelidir. Bir İphone cihazda yedek almanın birden fazla yöntemi vardır. Bu yöntemler içinde rehber ve resimler dahil tüm cihazın bir kopyası yedek alınabilir. Bunun için en çok kullanılan iki seçenek yer alır. İphone cihazınızın yedeğini almak için iCloud yada iTunes’i kullanabilirsiniz. Bu iki yöntemin farkı vardır. İcloud ile alınan yedek, bulut depolamada ... Devamını Oku »

Line Resmi Hesap Açma ve Giriş Nasıl Yapılır

Line hesap açma

Line uygulaması, bir çok kullanıcı tarafından tercih edilen, ücretsiz arama, mesaj, sohbet ve iletişim uygulamasıdır. Line kullanabilmek için bir hesabınızın olması gerekmektedir, Peki Line hesabı nasıl açılır, Line hesabına nasıl kayıt olabilirim? Diyorsanız, aşağıdaki işlemleri uygulayarak kolayca Line hesabınızı açabilirsiniz. Line Hesabı Nasıl Açılır? Line, son günlerin popüler bir arkadaşlık, ücretsiz arama, sohbet ve iletişim uygulamalarından bir tanesidir, Line hesabı ... Devamını Oku »

iPhone Etkin Değil iTunes’a Bağlanın | Hatası ve Çözümü

iphone etkin değil

iPhone Etkin Değil iTunes’a Bağlanın Hatası iPhone cihazınızda ekranda gördüğünüz iTunes‘a Bağlan hatası neden olur ve çözümü nasıl yapılır? Bu hata cihazın kararsız aklamsı veya yazılımsal bir nedenden kaynaklanabilir, bu sorunu çözmek için, aşağıdaki işlemleri uygulamanız gereklidir. iTunes‘a Bağlan hatasını çözebilmek için ilk olarak cihazı yeniden başlatın, sorun devam ediyorsa, Cihazı yeniden başlatmaya zorlayın, bu durumda sorun çözülmez ise, iOS’i ... Devamını Oku »

İnstagram Facebook ile Giriş Yap

instagram facebook ile giriş

İnstagram hesabına en kolay giriş yöntemi, Facebook hesabı ile giriş yapmaktır. Elbette bunun için bir Facebook hesabınızın olması gereklidir. Ancak bir çok kullanıcının Facebook hesabı olduğu düşünüldüğünde, bu giriş yöntemi en mantıklı ve kolay yöntem olarak öne çıkmaktadır. O zaman Facebook hesabımı kullanarak, nasıl İnstagram’a giriş yapabilirim? Diyorsanız, aşağıdaki resimli anlatımı kullanarak yardım alabilirsiniz. Bizde bu yazıda, size İnstagram’a Facebook ... Devamını Oku »

İos 11 den Geri Dönüş Nasıl Yapılır? | Downgrade

ios 11 downgrade

İos 11’den Geri Dönüş Nasıl Yapılır? İos Downgrade Nasıl yapılır? İos 11’e geçiş yapan ama bunu silerek daha eski bir İos’a geçiş yapmak isteyenler için, geri dönüş için uygulamaları gerekenlerin anlatıldığı rehber bir yazı, bu konuda yardıma ihtiyacı olanlar, yazımızı okuyabilir, gerekli bilgilere ulaşabilirler. İos 11 yayınlandı ve bir çok kullanıcı tarafından cihazlar güncellendi. İos 11 ile İphone kullanıcıları bir ... Devamını Oku »

İos 11 Yeni Özellikler

ios 11

İos 11 Yeni Özellikler 20 Eylül 2017’de tanıtımı yapılan iOS 11, iOS’un en son ve yeni nesil sürümüdür. Apple CEO’su Tim Cook’in sahnede söylediği gibi, güncelleme en iyi ve en gelişmiş işletim sistemi olarak yerini alıyor ve İos 11′ ismiyle kullanıcıları ile buluşuyor. İos 11 ile İphone kullanıcılarına ne gibi değişiklikler getirdi, ne işimize yarayacak? Hangi İphone ve İpad cihazlar ... Devamını Oku »

İphone DFU mode nedir, Nasıl DFU moda alınır

iphone dfu modu nedir

İphone DFU Mode Nedir? İos sistem yükleme modu’dur, İos ile çalışan cihazlarda, sistem Firmware yüklemesi için geçilmesi gereken bir mod’dur. DFU modu’na geçmeden, cihaza bir sistem yüklemesi yapmanız mümkün değildir. Bu mode ile daha eski bir İos sürümü yükleyebilirsiniz. Apple tarafından üretilen ve İos işletim sistemine sahip cihazlarda, sistem yüklemesi, bu moda alınarak, İtunes üzerinden yapılabilmektedir. Bu mod sistem yüklemesini ... Devamını Oku »

İphone X Ekran Resmi Çekme

iphone x screenshot

İphone X Ekran Görüntüsü Alma İphone X moelinde ekran resmi nasıl çekilir. İphone X için ekran resmini almak için uygulamanız gereken en basit yöntem nedir? Diğer İphone modellerinde olduğu gibi bir tuş kombinasyonu ile kolayca ekranın görüntüsünü alabilirsiniz. İphone X Ekran Resmi Çekme Ekranın resmini çekme, Screenshot olarak isimlendirilmiş ve ekranda o anda yer alan ne varsa, resim olarak kaydedilmesini ... Devamını Oku »

error: Content is protected !!