Anasayfa » İnstagram

Kategori Arşivi: İnstagram

İnstagram Arşivlenen Fotoğraflar

instagram resim arşivi nerede

instagram arşivlenen fotolar nerede yer alıyor? İnstagram hikâyelerinde ve profilinizde paylaşılan resimleri dilerseniz sadece kendinizin göreceği şekilde arşivlenebilir. Hikayeler için belirlenmiş sürede kaybolan hikayeler görüntülenmese de, eğer arşivlerseniz arşivlenmiş resimler bölümünden görebiliyorsunuz. Ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta, bu arşivleme işleminin, kullanıcı tarafından manuel olarak yapılmasının gerekliliğidir. İnstagram otomatik olarak bir arşivleme işlemi yapmaz, ancak kullanıcı dilediği fotoları kendisi arşivleyerek ... Devamını Oku »

İnstagram Şifremi Unuttum E-postamı Bilmiyorum

instagram şifremi unuttum

İnstagram Şifremi Unuttum İnstagram hesap şifrenizi unuttuysanız ve parolanızı geri almak içinde kayıt olurken kullandığınız e-posta adresinizi bilmiyorsanız, hangi yolu deneyebilirsiniz? İnstagram şifrenizi geri almanın en kolay yolu nedir? E-posta adresinizi de unuttuysanız bu durumda yapmanız gerekenler nelerdir? İnstagram E-posta Adresimi Unuttum İnstagram hesabınıza giriş yaparken kayıt olduğunuz e-posta adresini unuttuysanız, bu sebeple giriş yapamıyor ve şifrenizi geri almakta sorun ... Devamını Oku »

İnstagram da Ekran Görüntüsü [SS] Alınca Bildirim Gider mi 2018

instagram ss bildirim

Son günlerde İnstagram’da SS (ScreenShot) yeni ekran görüntüsü alındığında karşı tarafa bildirim gittiğine dair söylentiler dolaşmaktadır. Bu tarz haberler bir çok İnstagram kullanıcısını tedirgin etmektedir. Bizde bu durum gerçekten böylemidir, gerçekten karşı tarafa bir bildirim gidiyor mu? değilse bu söylenti nereden çıktı sizler için araştırdık, sonuç olarak elde ettiğimiz bilgilere aşağıda ulaşabilirsiniz. Teknik olarak, İnstagram ya da farklı bir yazılım ... Devamını Oku »

Planoly nedir | Ne işe Yarar | Nasıl Kullanılır

planoly nedir

Planoly, profesyonel ve ticari amaçlı olaral işletmeler tarafından kullanılabilecek, Instagram kullanıcıları için geliştirilmiş yardımcı bir uygulamadır. Birden fazla hesaba sahip, yoğun gönderi yapan Instagram kullanıcıları için geliştirilmiş, Instagram akışı için gönderi planlayıcısıdır. Planoly ile daha kolay ve hızlı paylaşımlar yaparak, otomatik olarak hastag tanımlayarak, daha aktif ve otomatik olarak akışa gönderi hazırlayabilirsiniz. Planoly Nedir? Planoly, size normal uygulamada yapabileceklerinizden fazla ... Devamını Oku »

Silinen bir instagram hesabındaki görüntüleri nasıl kurtarabilirim?

instagram silinen

Silinen bir instagram hesabındaki resimleri nasıl kurtarabilirim? Silinen bir İnsgtam hesabındaki resimlerinizi kurtarmak istiyorsanız, bu mümkün değildir. Bunu yaptıysanız, Instagram hesabınızı sildiyseniz tüm içeriğiniz de birlikte silinmiş olacaktır. İnstagram hesabını silmek geri alınamyan bir işlemdir ve hesap silindiğinde kullanıcı adınız ve bağlı hesabınızda yer alan tüm veriler ve tabii ki resimlerde silinecektir. Yani silinen bir hesapta yer alan resimleri geri ... Devamını Oku »

İnstagram Silinen Hesabı Geri Alma

Hemen söyleyelim, İnstagram hesabınızı sildiyseniz ve artık mevcut değilse, hiç bir şekilde hesabı kurtarmanın bir yolu yoktur. Instagram Hizmet şartlarını okuduğunuzda bu durum açıkça belirtilmektedir. Instagram tarafından Mart 2018 itibariyle güncellenen kullanıcı sözleşmesinde  açıkça belirtilen yönergeye göre; “Hesabınızı sildikten sonra, tekrar aynı kullanıcı adıyla kaydolamaz veya bu kullanıcı adını başka bir hesaba ekleyemezsiniz ve silinen hesapları yeniden etkinleştiremeyiz.” Bu yüzden ... Devamını Oku »

İnstagram da Gizli Hesap Görmek Mümkün mü

instagram gizli hesap

İnstagram uygulamasında, hesap sahibi tarafından istenirse gizli olarak ayarlanabilir, bu durumda bu hesabı takip etmeyen kişiler de yapılan paylaşımları göremez ve hikayelere ulaşamaz. İnstagram’da bir çok kişi kullandığı hesapları gizli olarak ayarlamaktadır. Eğer bu hesabı takip etmiyorsanız hesap üzerinde yapılan paylaşımları da görmeniz mümkün olmaz. Bu konu ile alakalı olarak bir çok kullanıcı, gizli hesap olarak ayarlanmış olan profilleri takip ... Devamını Oku »

error: Content is protected !!