Anasayfa » Huawei

Kategori Arşivi: Huawei

Huawei P9 Lite sim kart takma

Huawei P9 Lite sim kart nasıl takılır? Huawei P9 Lite modelini satın aldınız, güle güle kullanın, cihaza sim kartınızı nasıl takacaksınız? Bu yazıda size resimli olarak sim kartınızı cihaza nasıl takacaksınız anlatalım. Huawei P9 Lite nano sim kartı destekler, cihazınıza uygun sim kartı takmalısınız. Eğer nano simkarta sahip değilseniz, sim kartınızı kesebilir (Tavsiye edilmez) yada mobil operatörünüzden bir simkart edinebilirsiniz. ... Devamını Oku »

Huawei hard reset atma

Huawei hard reset nasıl atılır? Bir cihaza hard reset atmak, fabrika ayarlarına döndürme işlemidir. Telefonunuzda yazılımsal olarak meydana gelen sorunlara çözüm olması için cihazı sıfırlama işlemidir. Hard Reset atmadan önce Bir cihaza hard reset atmadan önce yapmanız gereken, şarj durumunun %50 üzerinde olması ve verilerinizin yedeklenmiş olmasının gerektiğidir. Hard reset atma işlemi sonrasında, verilerinizin tamamı, kişileriniz, uygulamalarınız, resim ve müzikleriniz ... Devamını Oku »

Huawei Gizlenen Uygulamalar Nedir | Nasıl Geri alınır

Huawei Gizlenen Uygulamalar Huawei, ana ekrandaki uygulamalar dilenirse gizlenebilir. Huawei P6, P7, P8, P9 ve P10 serisinde, Gr5, Gr6 gibi serilerde de uygulanan bu ayar sayesinde dilerseniz, ana ekranda yer alan uygulamaları gizleyebilirsiniz, bu işlem bir silme işlemi değildir ve uygulamalar sadece ana ekranda gözükmez. Huawei gizlenen uygulamalar geri alma Ana akranda gizlediğiniz uygulamaları geri almak ve görünür yapmak için ... Devamını Oku »

Huawei telefonlar hangi sim kart kullanıyor | Tüm Modeller

Huawei telefonlar hangi sim kart kullanıyor? Huawei telefon modellerine göre hangi sim kart boyutunu kullanıyor? Huawei tarafından üretilen cep telefon modelleri ve destekledikleri sim kart boyutları listesini aşağıdan bulabilirsiniz. Huawei tarafından üretilen tüm modellere ait sim kart boyutlarını listeden görebilirsiniz. Huawei cep telefonlarının hangi tür simi desteklediklerini görebilmek için, cep telefon modelini listeden bularak öğrenebilirsiniz. Huawei Modelleri sim kart boyutları ... Devamını Oku »

Huawei P1 sim kart takma

Huawei P1 sim kart nasıl takılır? Huawei P1 için sim kart nasıl takılır? Huawei P1 model cihaza sim takma işlemi yönergeleri aşağıda anlatılmaktadır. Huawei P1 Mini sim kart destekler, cihazınıza uygun boyutlu sim kart takmanız, cihazınız için önemlidir. Huawei P1 sim takma işlemi için aşağıdaki resimli yönergeleri uygulayınız. Huawei P1 sim takma işlemi Huawei P1 için mini sim kartınızı, uygun ... Devamını Oku »

Huawei g7 sim takma

Huawei g7 sim kart nasıl takılıyor? Huawei g7 sim modeline sim kart nasıl takılır, sim kart yuvası nerede, Sim kart takma için resimli yardım gerekli, bu soruların yanıtları bu yazıda bulunmaktadır. Huawei g7 sim kart takma işlemi için aşağıdaki yönergeleri uygulayınız. Huawei g7 hangi sim kartı destekler? Huawei g7 sim kart takma işlemi Huawei g7 Mikro Sim kartı desteklemektedir, cihaza uygun ... Devamını Oku »

Huawei P8 Lite sim kart takma

Huawei P8 Lite sim kart nasıl takılır? Huawei P8 Lite modeline sim nasıl takılır? Hangi sim kartı takmalıyım, sim nasıl takılır? Huawei P8 Lite için sim nasıl takılır, aşağıda detaylı ve resimli olarak anlatılmaktadır, aşağıdaki yönergeleri ugulayarak, Huawei P8 Lite cihazınıza kolayca sim kartınızı takabilirsiniz. Huawei P8 Lite sim takma Huawei P8 Lite modeli, Mikro Sim kartı destekler, cihazınıza uygun ... Devamını Oku »

Huawei P7 sim takma

Huawei P7 sim nasıl takılır? Huawei P7 modeline sim kart nasıl takılabiliyor, resimli olarak Huawei P7 cihaza nasıl sim kart takılır, Huawei P7 hangi sim kartı destekler bu yazıdan öğrenebilirsiniz. Huawei P7 sim takma işlemlerinizi, aşağıdaki yönergeleri uygulayarak hemen uygulayabilir ve telefonunuzu kullanmaya başlayabilirsiniz. Huawei P7 sim takma işlemi resimli anlatım Huawei P7 cihazı Micro Sim kartı destekler, Sim kart ... Devamını Oku »

error: Content is protected !!