Anasayfa » Htc

Kategori Arşivi: Htc

Htc İce View Nedir

htc ice view

Htc telefonları için üretilen özel bir akıllı kılıftır. Bu kılıf, sadece HTC markalı ve destekleyen telefonlar için üretilmiştir. Htc İce View kılıfı için, telefonunuzun bu özelliği desteklemesi gerekmektedir. Htc İce View kılıfınin özellikleri ve ne işe yaradığı hakkında detaylı bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz. Htc İce View Özellikleri Bu özelliği kullanan kılıfların en önemli özelliği, kılıfınız kapalıyken bile telefon ekranından iletişin egeçmenize ... Devamını Oku »

Htc 10 sim kart nasıl takılır

Htc 10 sim takma

Htc 10 Sim Kart Takma Htc 10 sim kart nasıl takılır? Cihaz hangi sim karı kullanıyor? Htc 10 sim takma ve sökme için aşağıdaki resimli anlatımlardan yararlanarak, cihaza uygun sim kartı takabilirsiniz. Cihaza sim kart takmadan önce cihazı kapatınız, ardından sim takma işlemine geçiniz. Htc 10 modelinde sim kart bir tepsi içinde kullanılır, cihaza sim kart takabilmek için bu tepsiyi ... Devamını Oku »

Htc one v sim kart takma

Htc one v sim kart

Htc one v Sim nasıl takılır? Htc one v sim kart nasıl takılır? Hangi sim kartı destekler? Cihaza sim kart takmak için aşağıdaki resimli anlatımdan yararlanın. Htc one v modeli sim kart yuvası, cihaz alt kısmında bir koruma altında yer alır.Cihazın alt kısmında yer alan koruma kapaklı bir şekilde Sim kart ve Mikro Sd kartı muhafaza eder. Alttaki şekilde görüldüğü ... Devamını Oku »

Htc U11 özellikleri

Htc U11 özellikleri

Htc U 11 Teknik Özellikleri Htc U 11 özellikleri, kamerası, işlemcisi, sensörleri, ve hızı ne olacak? Batarya kapasitesi nedir? Htc U11 teknik özelliklerine aşağıdaki yazımızdan ve yazının en altındaki özellikler tablosundan bakabilirsiniz. Htc son günlerde karşımıza yeni bir model ile iddialı bir şekilde geliyor. Htc U11 modelini 2017 mayıs ayında piyasaya tanıtıyor. Cihaz özellikle fiyat ve performans dengesini gözeterek piyasaya ... Devamını Oku »

Htc desire 628 özellikleri ve fiyatı

Htc desire 628 Teknik özellikleri Htc Desire 2016 model telefonu 628 tanıtıldı ve çok yakında Türkiyede piyasaya sürülecek, peki Desire 628 teknik özellikleri ne olacak, fiyatı ne olacak? Htc Desire serisinin son telefonu olacak olan 628 modeli, ekran, ram ve kamera özellikleri yanında işlemcisi ve batarya gibi temel özellikleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Htc Desire 628 Modeli özellikleri Htc Desire 628 ... Devamını Oku »

4.5G uyumlu Htc marka telefonlar

4.5G uyumlu Htc marka telefonlar listesi 4.5G uyumlu Htc marka telefonlar hangileri? 4.5 uyumlu tüm Htc markalı telefonların listesi, Htc’nin 4.5G uyumlu telefon modelleri hangileri? Htc’nin 4.5G destekleyen modelleri hangileridir? Tüm htc marka 4.5G teknolojisine uygun olan telefonları listesi. 4.5 teknolojisine uygun olan HTC markalı telefonlar Htc marka ve modelleri içinde 4.5G teknolojisine uygun olan modeller aşağıda listelenmiştir. 4.5g teknolojisinden ... Devamını Oku »

HTC Desire 626 Dual Sim kart takma

HTC Desire 626 Dual Sim kart takma HTC Desire 626 sim kart nasıl takılır? HTC Desire 626 modeline sim nasıl takılır, kaç sim kart girişi bulunur? HTC Desire 626 hangi sim kartı destekler, HTC Desire 626 sim kart takma resimli anlatım. HTC Desire 626 çift sim kartı destekler, ilk sim kart Yuvası 3G ve Gsm desteklidir, diğer yuva ise sadece ... Devamını Oku »

Htc Desire Eye sim kart

Htc Desire Eye sim kart Htc Desire Eye hangi sim kartı kullanır, sim kart nasıl takılır, Htc Desire Eye sim kart takma işlemi resimli anlatımı, Htc Desire Eye sim kart adaptörü ile takma işlemi nasıl yapılmaktadır. Htc Desire Eye sim ile ilgili bilmeniz gerekenler. Htc Desire Eye sim Kart desteği Htc Desire Eye Nano sim kartı destekler, cihaza uyumlu sim ... Devamını Oku »

Htc fetch nedir

Htc fetch nedir, ne işe yarar? Htc fetch nedir, nasıl kullanılır? Htc fetch nerelerde satılır, Htc fetch ne işe yarar? Htc fetch ile eşleştirme işlemi nasıl yapılır? Htc fetch kullanımı, her marka ile kullanılır mı, Htc fetch desteklediği cihaz modelleri hangileri? Htc fetch ile ilgili bilmek isteyeceğiniz herşey bu yazıda. Htc fetch, Htc tarafından üretilmiş olan ve bir Htc markalı ... Devamını Oku »

Htc Desire Eye Demo inceleme | 3D Model

Htc Desire Eye Demo inceleme Htc Desire Eye modelini 3 boyutlu olarak inceleyin, demo olarak yapılmış olan 3D modeli istediğiniz gibi, çevirin, döndürün ve inceleyin. Sketchup’ta hazırlanmış olan Htc Desire Eye modelinin 3 boyutlu modelini daha iyi incelemeniz ve her yönüyle, detaylı olarak incelemenize olanak sağlamaktadır. Htc Desire Eye Matte Blue 3D modelini inceleyin HTC Desire EYE – Matte Blue ... Devamını Oku »

error: Content is protected !!