Anasayfa » Güvenlik

Kategori Arşivi: Güvenlik

Fotoğraftan Profil Bulma |Kesin Çözüm

Fotoğraf URL’sinden profil nasıl bulunur? Profil fotoğrafı nasıl bulunur? Fotoğraftan profil bulma uygulamaları nelerdir? Fotoğraftan profil bulmak için ne yapmak gerekir? Birçok kişi bir resimden veya fotoğraftan kişiye ait profil bilgilerine yada o kişinin bulabildiği bilgilerine ulaşmak istiyor. Peki bu mümkün mü? Bir resimden kişiye ait bilgilere ulaşılabiliyor mu? Teknoloji geliştikçe, birçok uygulama ve servis farklı özelliklerle karşımıza çıkıyor, neredeyse ... Devamını Oku »

Ekran Yer Paylaşımı Kapatma j7 prime

ekran yer paylaşımı hatası

Son günlerde Samsung Galaxy J7 Prime telefonlarda alınan bir hatadan ve çözüm yolundan bahsetmek istiyoruz, bu hata neden alınır ve nasıl giderilir? Ekran yer paylaşımı kapatma hatası Android 6.0 Marshmallow güncellemesi sonucunda meydana gelmektedir, eğer işletim sisteminizde bu Android sürümü bulunuyorsa, sürümünüzü yükselterek sorunu çözebilirsiniz. Android Sistem Nasıl Güncellenir? Android sürüm güncelleme nasıl yapılır, eğer bir fikriniz yoksa aşağıdaki bağlantıdan ... Devamını Oku »

İnstagram Şifremi Unuttum E-postamı Bilmiyorum

instagram şifremi unuttum

İnstagram Şifremi Unuttum İnstagram hesap şifrenizi unuttuysanız ve parolanızı geri almak içinde kayıt olurken kullandığınız e-posta adresinizi bilmiyorsanız, hangi yolu deneyebilirsiniz? İnstagram şifrenizi geri almanın en kolay yolu nedir? E-posta adresinizi de unuttuysanız bu durumda yapmanız gerekenler nelerdir? İnstagram E-posta Adresimi Unuttum İnstagram hesabınıza giriş yaparken kayıt olduğunuz e-posta adresini unuttuysanız, bu sebeple giriş yapamıyor ve şifrenizi geri almakta sorun ... Devamını Oku »

Telefonum Çalındı | Kayboldu Ne Yapmalıyım | BTK- E-Devlet İhbar

telefon çalıntı ihbar btk

Cep Telefonum Çalındı / Kayboldu Ne Yapacağım Mobil cihazlar için E-Devlet üzerinden bildirimde bulunabilirsiniz. BTK (Bilgi Teknolojileri Kurumu) bu amaçla bir ihbar/bildirim hattı kurmuştur, buna göre e-E-Devlet üzerinden giriş yaparak bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Cep telefonunuzu kaybettiniz ya da çalındı bu durumda yapmanız gerekenlerin ne olduğunu bilmiyorsanız, bu yazıda cep telefonlarının çalınması ya da kaybedilmesi halinde yapılacaklar resimli bir şekilde anlatılacaktır. ... Devamını Oku »

Silinen bir instagram hesabındaki görüntüleri nasıl kurtarabilirim?

instagram silinen

Silinen bir instagram hesabındaki resimleri nasıl kurtarabilirim? Silinen bir İnsgtam hesabındaki resimlerinizi kurtarmak istiyorsanız, bu mümkün değildir. Bunu yaptıysanız, Instagram hesabınızı sildiyseniz tüm içeriğiniz de birlikte silinmiş olacaktır. İnstagram hesabını silmek geri alınamyan bir işlemdir ve hesap silindiğinde kullanıcı adınız ve bağlı hesabınızda yer alan tüm veriler ve tabii ki resimlerde silinecektir. Yani silinen bir hesapta yer alan resimleri geri ... Devamını Oku »

Samsung J7 ile Vodafone 7000’e Gönderemiyorum & Kesin Çözümü

7000'e mesaj gitmedi

Samsung J7 ile Vodafone 7000’e Gönderememe Çözümü Samsung Galaxy j7 vey J7 Prime ile Vodafone 7000’e ya da Turkcell 2222’ye mesaj atamıyor veya gönderemiyor musunuz? 4 Haneli kısa numaralara mesaj göndermede yaşadığınız bu sıkıntının çözümü aslında oldukça kolay. Samsung Android sürümünde yapılacak bir ayar sorunu çözecektir.Kullanıcıları korumak amacıyla yapılan bu ayar, karşınıza çıktığında yapılan bir değişiklik sonucu ortaya çıkan bir ... Devamını Oku »

Android Bilinmeyen Kaynaklar Açma

android bilinmeyen kaynaklar

Android Bilinmeyen Kaynakları Açma Bilindiği üzere, Android Google tarafından geliştirilen bir sistem ve kullanılan uygulamaların çoğunluğu Google Play mağazası üzerinden indiriliyor ve bu işlem için, bir Google hesabı almanız ve bu hesap ile giriş yapmanız gerekiyor. Bu şekilde Google Play mağazasında yer alan bir çok uygulamayı indirebiliyorsunuz. Bunun dışında Google Play mağazasında yer almayan uygulamaları da yükleyebilirsiniz. APK diye tabir ... Devamını Oku »

ios 10 hangi modellere geldi

ios 10 alan telefonlar

Ios 10 hangi modellere geldi? Ios,  Apple cihazlarda çalışan işletim sistemidir. Ios Iphone, Ipad ve Ipod gibi cihazlarda işletim sistemi olarak kullanılmaktadır. Ios stabil bir işletim sistemi değildir ve sürekli olarak güncellenemk surtiyle yeni özelliklere kavuşmaktadır. Ios her güncelleme aldığında, bir çok ek özellikler ve yeni teknolojilere sahip olan yenilikler ile gelir. Ios işletim sistemi, hem güvenlik hemde teknolojik gelişmelere ... Devamını Oku »

Android virüs temizleme uygulamaları 2017

2017 Android Virüs Temizleme Programları En iyi Android virüs temizleme aracı hangisi? 2017 için en iyi Antivirüs uygulamaları hangileri? En iyi güvenlik yazılımlarına bir göz atalım. Android kullanıcıları iyi bilirler, her geçen gün yeni bir uygulama ile tanışıyoruz, ve telefonumuza bir uygulama yüklediğimizde, bilmeden bir çok izni de vermiş oluyoruz. Özellikle kişisel güvenliğimiz için, telefonlarda yer alan özellikle kamera ve ... Devamını Oku »

error: Content is protected !!