Anasayfa » Güncelleme

Kategori Arşivi: Güncelleme

Whatsapp Kişiye Özel Zil Sesi tanımlama İphone

whatsapp iphone kişiye özel bildirim

Whatsapp kişiye Göre Zil Sesi Atama Bu yazı İphone kullanıcıları için hazırlanmıştır. İphone’da kullanılan Whatsapp özel ton nasıl tanımlanır ile ilgili resimli anlatım içermektedir. Whatsapp’da Özel ton nasıl tanımlanır? Whatsapp’da dilerseniz kişiye özel bir zil sesi tanımlayabilirsiniz. İphone kullanıcıları için bunun nasıl yapıldığını resimli olarak anlatalım. İphone modellerinde Whatsapp için kişiye has bir zil sesi nasıl tanımlanabilir? Whatsapp Uygulamasında kişilerinize ... Devamını Oku »

ios 10 hangi modellere geldi

ios 10 alan telefonlar

Ios 10 hangi modellere geldi? Ios,  Apple cihazlarda çalışan işletim sistemidir. Ios Iphone, Ipad ve Ipod gibi cihazlarda işletim sistemi olarak kullanılmaktadır. Ios stabil bir işletim sistemi değildir ve sürekli olarak güncellenemk surtiyle yeni özelliklere kavuşmaktadır. Ios her güncelleme aldığında, bir çok ek özellikler ve yeni teknolojilere sahip olan yenilikler ile gelir. Ios işletim sistemi, hem güvenlik hemde teknolojik gelişmelere ... Devamını Oku »

Lg G3 & G4 & G5 Bootloop sorunu & Çözümü

lg Bootloop sorunu

Lg Bootloop sorunu ve çözümü Lg G serisinde ve V serisinde meydana gelen bir sorun da Bootloop sorunudur. cihazın bir türlü açılamaması ve sürekli bir kendini yeniden başlatma döngüsüne girme olayına Bootloop denir. Bootloop ile ilgili olarak daha önce yazmış olduğumuz “Bootloop Nedir ve neden olur?” isimli yazıyı da okuyabilirsiniz. Lg G3 G4 ve G5 Bootloop Sorunu Cihazlarda, donanımsal veya ... Devamını Oku »

Yeşil dedektör nedir ne işe yarar | Android ve İos

Yeşil Dedektör Nedir? Yeşil Dedektör nedir ve nasıl çalışır, Akıllı telefonlarımıza nasıl yükleriz ve nasıl kullanabiliriz. Sigarasız bir yaşam amacıyla uygulamaya sokulmuş olan uygulama ile ilgili merak ettikleriniz ve nasıl kullanılacağı hakkında detaylı ve resimli anlatımlara yazımızdan ulaşabilirsiniz. Yeşil Dedektör Nedir? Yeşil Dedektör, Türkiye Yeşilay Cemiyeti tarafından geliştirilmiş ve sigara içilmesi yasak olan mekanları şikayet ederek, denetlenmesini talep etmenize yarayan ... Devamını Oku »

Vodafone Rehber Yedekleme | Güvenli & Kolay

Vodafone rehber yedekleme Vodafone Rehber yedeklemenin en kolay ve güvenli yolu, Vodafone Rehber uygulamasıdır. Vodafone müşterileri için geliştirilmiş ve kullanıma sunulmuş olan Vodafone Rehber yedekleme uygulaması işinizi görecektir, Vodafone Rehberiniz güvende olacaktır. Vodafone rehberinizi yedekleyerek, mevcut kişilerinizin telefon numaralarınızı güvende tutabilirsiniz. Rehber yedekleme için bir çok metot bulunmasına rağmen Vodafone kullanıcıları için özel bir uygulama geliştirmiştir, Vodafone rehberim uygulaması sayesinde, ... Devamını Oku »

Google Play hizmetleri durduruldu hatası

Google Play Hizmetleri Durduruldu Hatası ve Çözümleri Android işletim sistemi ile çalışan tüm marka ve model akıllı telefonlar, Google hesabı ile giriş yaparak Google Play mağazasını kullanmaları grekmektedir. GooglePlay mağazsından her türlü ücretli veya ücretsiz uygulamaindirebilmeniz içinde bir Google hesabınız olması ve telefonunuzda Google Hesabınız ile giriş yapmış olmanız gereklidir. Google Hesabınız ile nasıl giriş yapacağınızı ise “Google Hesap kurma” ... Devamını Oku »

Lg K8 özellikleri

Lg K8 özellikleri teknik inceleme Lg yeni telefonu K8 modelini sizler için incelemeye aldık, giriş seviyesine hitap eden bir cihaz K8 ancak özellikleri ve fiyat performans dengesine bakılırsa, fiyatına göre tatminkar özellikler sunan bir cihaz LG K8, bu yazıda basitçe Lg K8 özelliklerini sizlere anlatmaya çalışacağız. Lg K8 Teknik özellikleri K8 modelinin ilk olarak ekran boyutundan başlayalım, 5 inç boyutunda ... Devamını Oku »

Android 6.0 Marhsmallow alacak Samsung telefonlar

Marhsmallow alacak Samsung cihazlar Android 6.0 Marhsmallow güncellemesini yaptı, şimdi hangi telefonlar ve modelleri bu güncellemeyi alacak teleşı ve bilgi arayışları başladı. Samsung için bu arayışlarınıza destek için resmi Samsung sitesinden almış olduğumuz cihaz listesini sunuyoruz.  Samsung modelleri içinde her telefon bu yükseltmeye sahip olamayacak, sadece belirtilen modellerde, Marhsmallow yükseltmesi yapılabilecek, bunların dışında zaten Marhsmallow ile piyasaya çıkan cihazlarda bulunuyor. ... Devamını Oku »

Huawei Android 6.0 Marshmallow güncellemesi alacak modelleri

Huawei Marshmallow güncellemesi Android 6.0 Marshmallow güncellemesi hangi modellere gelecek, Huawei Marshmallow için yapacağı güncelleme listesini açıkladı ve buna göre Huawei Marshmallow Android 6.0 sürümüne yükseltilecek olan cihazların listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Huawei Marshmallow için Ascend p7 haricindeki aşağıda listede bulunan tüm cihazlar Marshmallow sürümüne geçecek. Android 6.0 Marshmallow güncellemesi alacak Huawei telefon ve tabletler – Mate S – Mate 7 ... Devamını Oku »

Google Play bağlantı hatası ve çözüm yolları

google play sunucu hatası

Google Play bağlantı yok hatası neden alıyorum? Aslında bir çok hata çeşidi var, bunlardan birisi de Sunucudan bilgi alınırken hata oluştu hatasıdır, farklı sebeplerden meydana gelmiş olsalar da, genelde bu tür hataların çözüm yolları benzerdir. Aklınıza gelen bazı sorular şu şekilde olabilir, Google play markete bağlanamıyorum ve uygulama indiremiyorum sebebi nedir? ya da Google Play’den uygulama indirme hataları ve çözümleri ... Devamını Oku »

error: Content is protected !!