Kategori Arşivi: Güncel

Jibjab nedir

jibjab anasayfa

Son günlerin eğlenceli animasyonlar yapmaya yarayan uygulaması olan Jibjab ile gerçek resimlerden, sizin için hazırlanmış videolar yapabiliyorsunuz. Jibjab nedir, ne işe yarar, benzeri uygulamalar varmı? Eğlenceli ve hareketli hazırlanmış videolar üzerin ekendi resimlerinizi koyarak, gerçek tarzda videolar hazırlamanıza olanak tanıyan bir uygulama olan Jibjab nedir ve nasıl kullanılır anlatmaya başlayalım. Jibjab Nasıl Kullanılır? Bir video hazırlamak için üye olmanız gerekmiyor ... Devamını Oku »

Android Telefonda Silinen Resimler ve Videoyu Geri Getirme Kurtarma

Android silinen resimleri geri getirme

Android bir cihazda silinen resimleri geri getirme işlemi nasıl yapılır? Telefonda silinmiş bir dosya ya da resim nasıl kurtarılır? Android ile çalışan telefonlarda, yanlışlıkla sildiğiniz bir resmi geri getirme yani kurtarma şansınız vardır. Bunun bir kaç yolu ve yöntemi bulunur. Android telefonunuzda bir resmi sildiniz, yada herhangi bir şekilde silindi ve o silinen resmi kurtarmak istiyorsunuz, ne yapmalısınız? Dediğimiz gibi, ... Devamını Oku »

Pubg Sistem Gereksinimleri | Pubg Kaç Gb

pubg mobil

Pubg Sistem Gereksinimleri Nedir? Son günlerin popüler oyunu Pubg hangi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyar, mobil cihazlarda ve bilgisayarda oynanabilen Pubg oyunu için hangi standart gereksinimlere ihtiyacınız olduğunu bu yazımızda inceledik, Pubg oyununu yüklemede önce bu yazıyı okumanız oyunu daha iyi ve stabil bir şekilde oynamanızı sağlayacaktır. Pung oyunu Pc sürümünün boyutu ise 12 GB. Pubg Sistem Gereksinimleri Sistem gereksinimi, bir ... Devamını Oku »

Android Oyunları Pc’de Oynama

android pc oyunları

Android Oyunları Bilgisayar’da Oynama Android telefonunuzda yüklü mobil oyunları bilgisayarınızda da oynamak istiyorsunuz. Clash of Clans or Subway Surfers, to apps like Kitchen Stories or Tubemate gibi oyunlar sadece mobil cihazlar için tasarlanmış olduklarından bu oyunları PC’de oynamak için aşağıdaki işlemleri yapmanız gerekmektedir. Mobil cihazlar ile bilgisayarlar farklı işletim sistemleri kullandıkları için Android ile çalışan bir oyunu, direkt olarak bilgisayarda oynamanız ... Devamını Oku »

Gmail’de Telefon Rehberi Nerede | Gmail Kişiler

Gmail Kişiler – Rehber Nerede Gmail’de “Kişiler” bölümünde eşleştirmeniz durumunda kişilerinize ait bilgileri saklayabilirsiniz. Gmail üzerinden oturum açarak kişilerinizi yönetebilirsiniz, kişi ekleme veya silme gibi işlemleri de yapabilirsiniz. Gmail’de oturum açarak kişilerinize erişebilirsiniz. Gmailde kişiler bölümünden kişilerinizi yönetebilir ve güvenli bir şekilde yedekleyebilirsiniz, bu şekilde telefonunuzu değiştirdiğinizde ya da rehberiniz silindiğinde kolaylıkla eski kayıtlara ulaşmanız da mümkün olacaktır. Bu işlem ... Devamını Oku »

WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirmek

whatsapp yedekleme

WhatsApp Silinen Mesajı Geri Alma WhatsApp’ta silinen mesajlar nasıl geri getirilir? WhatsApp uygulamasında bir şekilde silinmiş olan mesajları tekrar okumak ve görüntülemek isterseniz ne yapmanız gerekir? Bu durum ile ilgili olarak ne yapmanız gerektiğini anlatmak için bu yazıdan yararlanabilirsiniz. WhatsApp uygulamasında sohbetleriniz veya gruplarda yapmış olduğunuz yazışmalarınız silindiyse, bunları geri getirmeniz için bir kaç yöntem vardır. Normal şartlarda WhatsApp uygulamasında ... Devamını Oku »

Tictoc | Tik Tok Nedir? Nasıl Kullanılır

tik tok nedir

Tik Tok Video Paylaşma ve Eğlence Uygulaması Son günlerin en popüler uygulamalarından bir taneside Tik Tok denen uygulamadır. Bu yazıda popüler uygulamalardan biri olan Tik Tok uygulaması nedir, ne işe yarar ve nasıl kullanılır? bunu anlatacağız. Bu yazımızda Tik Tok ile yapabileceklerinize ayırdık. Tik Tok uygulaması ile neler yapabileceğiniz, nasıl indirebileceğiniz ve nasıl kullanabileceğiniz hakkında detaylı bilgiye ve resmi indirme ... Devamını Oku »

error: Content is protected !!