Anasayfa » Google

Kategori Arşivi: Google

Android Telefonda Silinen Resimler ve Videoyu Geri Getirme Kurtarma

Android silinen resimleri geri getirme

Android bir cihazda silinen resimleri geri getirme işlemi nasıl yapılır? Telefonda silinmiş bir dosya ya da resim nasıl kurtarılır? Android ile çalışan telefonlarda, yanlışlıkla sildiğiniz bir resmi geri getirme yani kurtarma şansınız vardır. Bunun bir kaç yolu ve yöntemi bulunur. Android telefonunuzda bir resmi sildiniz, yada herhangi bir şekilde silindi ve o silinen resmi kurtarmak istiyorsunuz, ne yapmalısınız? Dediğimiz gibi, ... Devamını Oku »

Gmail Rehber ile Android Senkronizasyon İşlemi

android gmail senkronize ayarı

Android Mobil Cihaz ile Gmail Kişiler ile Senkronize Etme Android cihazlarda, Gmail hesabınız ile birlikte Google Rehberinizi senkronize ederek kullanabilirsiniz. Bu şekilde rehberinizi Gmail üzerine yedeklemiş olursunuz.  Google tarafından verilen Kişiler hizmetinde, kişilerinize ait isim, Soyisim, e-posta adresi ve telefon numaralarının bulunduğu bir rehber yer almaktadır. Google üzerinde bulunan kişiler hizmeti ile kullanmış olduğunuz Android işletim sistemine ait bir mobil ... Devamını Oku »

Yeni Gmail de Hesap Oluşturma

Gmail Yeni Görünüm ile Hesap Açma Gmail hizmeti yakın zamanda yeni bir görünüme kavuştu ve aynı zamanda, kullaınım ile ilgili olarak bazı değişiklikler yapıldı. Gmail 2018 yılında kademeli olarak yeni görünüme tüm hesapları alacak, bu işlem için kullanıcılara süre tanınmış durumda. Gmail kayıt sayfasında da yeni bir hesap oluşturma teması oluşturuldu. Buna göre Gmail hizmetin ekayıt olmak için yapmanız gerekenler ... Devamını Oku »

Google Duplex Nedir

google duplex

Google Duplex, yeni geliştirilen bir akıllı yapay zeka uygulaması, Google bu konuda uzun süredir çalışmalar yapmaktaydı ve en son olarak Google Duplex tanıtımı yapıldı ve çok yakında hizmete girecek. Peki tam olarak Google Duplex nedir ve ne işe yarayacak gelen haberlere ve verilen bilgiler ışında anlatmaya çalışalım. Google Duplex Nedir? Google tarafından üzerinde uzun süredir çalışılan ve sonunda ortaya çıkan ... Devamını Oku »

Google File Go Nedir | Ne İşe Yarar

Google File Go nedir

Google File Go Nedir?  Google tarafından sunulan resmi bir akıllı depolama yönetici uygulamasıdır, mobil cihazlardaki dosyalarınızı yönetmenize, düzenlemesine ve paylaşmanıza yaramaktadır. Google File Go ile ayrıca dosyalarınızı internet olmadan paylaşabilirsiniz ve bu şekilde herhangi bir mobil veri ücreti de ödemeniz gerekmez. Google File Go ile telefonunuzda yer açabilir, istediğiniz dosyaları da hızlı bir biçimde bulabilirsiniz ve çevrimdışıyken bile güvenle paylaşabilirsiniz. ... Devamını Oku »

Vr Box Nedir | Destekleyen Telefonlar

vr nedir

Vr Box yani sanal gerçeklik için, akıllı telefonlarınızı kullanabilirsiniz. Cardboard destekleyen telefonlar hangileri? İlk olarak Google tarafından geliştirilen ve Card Board ile akıllı telefonlarda kullanılan bu kavram, üç boyutlu bir dünyayı karşınıza getiriyor. Cep telefonlarınızda kullanılan bir aparat sayesinde, üç boyutlu bir derinlik algısı ile sanal olarak gerçek bir görüntü hissi yaşayabiliyorsunuz. Sanal Gerçeklik Nedir? İngilizcesi Virtual Box, Türkçesi ise ... Devamını Oku »

İmei Numarasından Telefon Bulma

baz telefon bulma

Telefonunuzu kaybettiniz ya da çaldırdınız. Bir İmei numarasından telefon bulunabilir mi? çalınan ya da kaybolan bir cep telefonu cihaza ait İmei numarasından bulunur mu? Ya da nasıl bulunur? Bu işlem nasıl yapılır? İmei numarası, bir telefona ait bir koddur ve o cihazın kimlik numarası sayılabilir. Her cihazda farklı İmei numarası verdır ve bu numaralar benzersizdir, yani bir İmei numarası yalnızca ... Devamını Oku »

Gmail Hesap Oluştur

gmail hesap oluştur

Dünyanın en çok kullanılan ve tercih edilen E-posta servislerinden birisi olan Gmail’de bir hesap  nasıl oluşturulur? Gmail sadece bir E-posta servisi değil, aynı zamanda Google servislerinde kullanılan bir hesap türüdür. Bu sebeple Google hizmetlerinden yararlanmak ve bir e-posta hizmeti almak için Gmail hesabı açarak oluşturma işlemi yapmalısınız. Gmail hesabı açmak size oldukça fazla avantaj sağlayacaktır, Youtube, Google Play vb. bir ... Devamını Oku »

eSIM Nedir Ne işe yarar? | e-SIM Özellikleri

eSIM nedir

eSIM Nedir Ne işe yarar? eSIM nedir, ne işe yarar, hangi ülkelerde ve hangi telefonlarda kullanılır? eSIM teknoloji hakkında merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz. Uzun yıllar içinde teknolojik gelişmeler içinde belki de değişmeyen tek şey, mobil bağlantı için gerekli olan bir SIM kart’tır. Ancak Google tarafından piyasaya sürülen Pixel 2 modelinde SIM kart yuvası bulunmuyor, peki bu tam olarak nasıl oluyor? ... Devamını Oku »

error: Content is protected !!