Anasayfa » Gmail

Kategori Arşivi: Gmail

Gmail’de Telefon Rehberi Nerede | Gmail Kişiler

Gmail Kişiler – Rehber Nerede Gmail’de “Kişiler” bölümünde eşleştirmeniz durumunda kişilerinize ait bilgileri saklayabilirsiniz. Gmail üzerinden oturum açarak kişilerinizi yönetebilirsiniz, kişi ekleme veya silme gibi işlemleri de yapabilirsiniz. Gmail’de oturum açarak kişilerinize erişebilirsiniz. Gmailde kişiler bölümünden kişilerinizi yönetebilir ve güvenli bir şekilde yedekleyebilirsiniz, bu şekilde telefonunuzu değiştirdiğinizde ya da rehberiniz silindiğinde kolaylıkla eski kayıtlara ulaşmanız da mümkün olacaktır. Bu işlem ... Devamını Oku »

Gmail Rehber ile Android Senkronizasyon İşlemi

android gmail senkronize ayarı

Android Mobil Cihaz ile Gmail Kişiler ile Senkronize Etme Android cihazlarda, Gmail hesabınız ile birlikte Google Rehberinizi senkronize ederek kullanabilirsiniz. Bu şekilde rehberinizi Gmail üzerine yedeklemiş olursunuz.  Google tarafından verilen Kişiler hizmetinde, kişilerinize ait isim, Soyisim, e-posta adresi ve telefon numaralarının bulunduğu bir rehber yer almaktadır. Google üzerinde bulunan kişiler hizmeti ile kullanmış olduğunuz Android işletim sistemine ait bir mobil ... Devamını Oku »

Yeni Gmail de Hesap Oluşturma

Gmail Yeni Görünüm ile Hesap Açma Gmail hizmeti yakın zamanda yeni bir görünüme kavuştu ve aynı zamanda, kullaınım ile ilgili olarak bazı değişiklikler yapıldı. Gmail 2018 yılında kademeli olarak yeni görünüme tüm hesapları alacak, bu işlem için kullanıcılara süre tanınmış durumda. Gmail kayıt sayfasında da yeni bir hesap oluşturma teması oluşturuldu. Buna göre Gmail hizmetin ekayıt olmak için yapmanız gerekenler ... Devamını Oku »

Gmail Hesap Oluştur

gmail hesap oluştur

Dünyanın en çok kullanılan ve tercih edilen E-posta servislerinden birisi olan Gmail’de bir hesap  nasıl oluşturulur? Gmail sadece bir E-posta servisi değil, aynı zamanda Google servislerinde kullanılan bir hesap türüdür. Bu sebeple Google hizmetlerinden yararlanmak ve bir e-posta hizmeti almak için Gmail hesabı açarak oluşturma işlemi yapmalısınız. Gmail hesabı açmak size oldukça fazla avantaj sağlayacaktır, Youtube, Google Play vb. bir ... Devamını Oku »

Android Google Hesap Ekleme

google hesap bulma

Android Cihaza Google Hesabı Ekleme Android ile çalışan bir cep telefonunuza, bir yada daha fazla Google hesabı ekleyerek kullanabilirsiniz. Bir Android cihaza neden Google hesabı eklemem gerekiyor diyorsanız, eğer Google Play mağazasında yer alan uygulamaları kullanmak ve uygulama indirmek isterseniz, o zaman cihazınızda en az bir Google hesabı tanımlı olmalıdır. dilerseniz birden fazla Google hesabını da tanımlayabilirsiniz. Android cihaza Google ... Devamını Oku »

Google play hesap değiştirme

google play hesap değiştirme

Google Play Hesap Değiştirme Google Play Store mağazasından yararlanmak için Google Hesabınızla Android bir cihazda oturum açmanız gerekmektedir.  Daha sonra Google hesabınız ile Android bir cihazda oturum açarak Google Play Store mağazasından, bir çok uygulamaya erişerek mobil telefonunuzda kullanabilirsiniz. Bunlar için ise bir Google hesabına sahip olmalısınız.Android cep telefonunuzda birden fazla Google hesabı ile oturum açarak, hesaplarınız arasaında geçiş yapabilirsiniz. ... Devamını Oku »

Google Hesabı Nasıl Açılır?

Google Hesabı Açma Bir Google hesabı size tüm Google hizmetlerini kullanma imkanı verir, bu hizmetlerden bir çoğu ücretsizdir, bu sebeple Google hesabına kaydolmalısınız. Bir Google hesabı açtığınızda, Google Play mağazasından uygulama indirme başta olmak üzere, Gmail e-posta hesabı, dökümanlar, Hangouts, Google Drive, Youtube Video yükleme, Google Haritalardan daha fazla özellik ile yararlanma, Google Allo ve Duo kullanma gibi bir çok ... Devamını Oku »

Gmail şifremi unuttum | Şifre sıfırlama

gmail şifremi unuttum

Gmail şifrenizi unuttuysanız, almak için neler yapmanız gerektiğini anlatan bu yazıyı okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Gmail şifre sıfırlama işlemi bir kaç farklı seçeneği kullanarak yapılabilmektedir. Gmail şifre sıfırlama için, Gmail kayıt esanasında vermiş olduğunuz kurtarma e-postası veya cep telefonu ya da güvenlik sorularını kullanarak yapılabilmektedir. Gmail şifrenizi unuttuysanız, şifrenizi kurtarmak için yapmanız gerekenleri aşağıda okuyarak uygulayabilirsiniz. Gmail şifrenizi ger almanın ... Devamını Oku »

Android Rehber Geri Getirme | Rehber Kurtarma

android rehber kurtarma

Rehberi geri yükleme nasıl yapılır? Telefondan ya da sim karttan rehberiniz silindi mi? Bunun bir çözümü olabilir. Android rehber silinde geri getirme mümkün mü? Silinen kişileri nasıl geri getirebilirim? Telefondan silinen numaraları geri getirme programı var mı? Rehberi geri yükleme nasıl yapılır? Android rehberi kurtarma geri alma nasıl yapılır? Android rehberiniz silindi ise, geri getirmek için bir kaç yöntem bulunur. ... Devamını Oku »

error: Content is protected !!