Mobil Genel Konu Anlatımları

Android ve İos için mobil uygulamalar tanıtımları, nasıl kullanılır? Güncel mobil uygulamalar, yararlı ve faydalı uygulamalar listesi.

Android mobil uygulamalar, Google, Facebook, İnstagram, Snapchat, Tinder, twitter gibi popüler uygulama ayarları ve resimli anlatımları bu kategoride yer almaktadır.

İos ayarları, ios güvenlik ve Apple hesap açma işlemleri, uygulama indirme, İtunes nedir, iphone modelleri ve kullanım ayarları nasıl yapılır?

İphone ekran resmi çekme ve sim kart takma anlatımları, Apple ios işletim sistemi sürümleri ve İphone model karşılaştırmalarının yer aldığı bir kategoridir.

Bunun dışında, Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom numara sorgulama, gizli numara kapatma veya açma, Vodafone arama ayarları nasıl yapılır. Sim kart çeşitleri ve türleri.

Whatsapp nedir, Whatsapp profilime kim bakmış, İnstagram profilime bakanları görme uygulamaları gibi genel konular yer alır.

İnstagram ve Twitter hesap açma ve hesap silme nasıl yapılır? Mobil uygulama ayarları nasıl yapılır? Telefon güvenliği, güçlü bir şifre nasıl oluşturulur?

2017 her hakkı saklıdır.

error: Content is protected !!