Anasayfa » Apple İos

Kategori Arşivi: Apple İos

Telefondan İnstagram Hesap Silme Linki

instagram hesap kapatma sayfası

İnstagram hesabınızı silmek için hangi sayfayı kullanabilirsiniz. Telefondan İnstagram hesap silmek için hangi linki kullanabiliriz. Ya da İnstagram’dan hesap silmek için sayfaya nasıl ulaşabiliriz ve hesabı nasıl silebiliriz. Bu yazıda mobil cihazlardan-telefonlardan İnstagram hesap silme işlemini ve hesap silme linkine nasıl ulaşabileceğinizi anlatacağız. Telefondan İnstagram Hesap Silme Linki Mobil telefonlarda bulunan İnstagram uygulaması içinden hesap silme işlemi yapılamamaktadır. Bu durum ... Devamını Oku »

Jibjab nedir

jibjab anasayfa

Son günlerin eğlenceli animasyonlar yapmaya yarayan uygulaması olan Jibjab ile gerçek resimlerden, sizin için hazırlanmış videolar yapabiliyorsunuz. Jibjab nedir, ne işe yarar, benzeri uygulamalar varmı? Eğlenceli ve hareketli hazırlanmış videolar üzerin ekendi resimlerinizi koyarak, gerçek tarzda videolar hazırlamanıza olanak tanıyan bir uygulama olan Jibjab nedir ve nasıl kullanılır anlatmaya başlayalım. Jibjab Nasıl Kullanılır? Bir video hazırlamak için üye olmanız gerekmiyor ... Devamını Oku »

Pubg Sistem Gereksinimleri | Pubg Kaç Gb

pubg mobil

Pubg Sistem Gereksinimleri Nedir? Son günlerin popüler oyunu Pubg hangi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyar, mobil cihazlarda ve bilgisayarda oynanabilen Pubg oyunu için hangi standart gereksinimlere ihtiyacınız olduğunu bu yazımızda inceledik, Pubg oyununu yüklemede önce bu yazıyı okumanız oyunu daha iyi ve stabil bir şekilde oynamanızı sağlayacaktır. Pung oyunu Pc sürümünün boyutu ise 12 GB. Pubg Sistem Gereksinimleri Sistem gereksinimi, bir ... Devamını Oku »

b612 nedir | Ne işe Yarar | Nasıl Kullanılır

b612 uygulaması nedir

B612 Uygulaması Nedir? Bu uygulama ile resimleriniz ve videolarınıza efektler, çizimler ve eğlenceli çıkartmalar yapabilirsiniz. b612 uygulamsı eğlence amaçlı bir uygulama olup, resm galerisinden ya da yeni çekeceğiniz bir resim veya video için 1.500 den fazla çıakrtma ve efekt sunar. Şimdi b612 uygulaması hakkında biraz bilgi verelim sizlere, ne amaçla kullanılır ve nasıl kullanılır gibi. B612 Özellikleri Nelerdir? Bu uygulamada ... Devamını Oku »

iTunes İphone Telefonu Neden Görmüyor

bu bilgisayara güvenilsin mi

İtunes Telefonu Görmüyor Çözümü iTunes bağlanma sorunları ve çözümü için yapabileceğiniz işlemler ve İtunes telefonu görmeme – tanımama gibi sorunlarını çözümü için yardımcı olabilir. Eğer iPhone, iPad veya iPod aygıtınız ile iTunes’e bağlanmıyorsanız, aşağıda önerilen işlemleri yaparak bağlanmayı deneyebilir ve sorunu çözebilirsiniz. iTunes uygulaması, iPhone, iPad veya iPod gibi cihazlar için, veri akatarımından cihaz yönetimine kadar bir çok işleve sahip ... Devamını Oku »

Google Kişiler | Rehber Ekleme ve Yedekleme

google kişiler yedekleme

Google Kişi Ekleme ve Yedekleme Google ile kişilerinizi yönetebilirsiniz, Google kişiler ile rehberinizi yedekleyebilir, içe ve dışa aktarabilirsiniz. Google kişiler ile Android ve İphone tabanlı cihazlar arasında rehber taşıma işlemini de kolaylıkla yapabilirsiniz. Google kişileriniz aynı zamanda cep telefonunuz ile birlikte senkronize olarak ortak bir şekilde güncellenebilir. Google kişiler ile rehber hizmetinden yararlanabilmek için, bir hesabınızın olması gerekmektedir, Gmail üzerinden ... Devamını Oku »

WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirmek

whatsapp yedekleme

WhatsApp Silinen Mesajı Geri Alma WhatsApp’ta silinen mesajlar nasıl geri getirilir? WhatsApp uygulamasında bir şekilde silinmiş olan mesajları tekrar okumak ve görüntülemek isterseniz ne yapmanız gerekir? Bu durum ile ilgili olarak ne yapmanız gerektiğini anlatmak için bu yazıdan yararlanabilirsiniz. WhatsApp uygulamasında sohbetleriniz veya gruplarda yapmış olduğunuz yazışmalarınız silindiyse, bunları geri getirmeniz için bir kaç yöntem vardır. Normal şartlarda WhatsApp uygulamasında ... Devamını Oku »

error: Content is protected !!