Anasayfa » Akıllı telefon

Kategori Arşivi: Akıllı telefon

Çalınan Android Telefon için Yapmanız Gerekenler

android cihaz bulma hizmeti

Çalınan Android telefonunuzun bulunması veya kişisel verilerinizin korunmasına yönelik yapılması gereken işlemler nelerdir? Android için cihazınızın çalınması durumunda uygulamanız gereken işlemler için yapılması gerekenler aşağıda belirtilmektedir. İlk olarak Google tarafından sağlanan “Cihazımı Bul” servisinde oturum açmamız gerekiyor. Aşağıdaki bağlantıya tıklayın ve cep telefonunuzdaki Google hesabında oturum açın. https://www.google.com/android/find?hl=tr Burada dikkat etmeniz gereken nokta, cep telefonunuzdaki Google hesabı hangisi ise, Cihazımı ... Devamını Oku »

Ekran Yer Paylaşımı Kapatma j7 prime

ekran yer paylaşımı hatası

Son günlerde Samsung Galaxy J7 Prime telefonlarda alınan bir hatadan ve çözüm yolundan bahsetmek istiyoruz, bu hata neden alınır ve nasıl giderilir? Ekran yer paylaşımı kapatma hatası Android 6.0 Marshmallow güncellemesi sonucunda meydana gelmektedir, eğer işletim sisteminizde bu Android sürümü bulunuyorsa, sürümünüzü yükselterek sorunu çözebilirsiniz. Android Sistem Nasıl Güncellenir? Android sürüm güncelleme nasıl yapılır, eğer bir fikriniz yoksa aşağıdaki bağlantıdan ... Devamını Oku »

Whatsapp Web Nasıl İptal Edilir

web whatsapp çıkış yapma

WhatsApp Web, uygulamayı bilgisayardan bir tarayıcı ile kullanmanız için servise sokulan bir hizmettir, daha önceki yazılarımızda WhatsApp Web nedir ve nasıl kullanılır detaylı bir şekilde anlatmıştık. Bazı kullanıcıların merak ettiği bir konuda bu hizmetin nasıl iptal edileceğidir, hemen söyleyelim bu hizmet sizin aktif etmeniz ile kullanılan ve dilediğinizde yani istemediğinizde kullanılamayacak bir servis olduğundan iptal edilmesi gibi bir durum söz ... Devamını Oku »

error: Content is protected !!