Anasayfa » Akıllı telefon

Kategori Arşivi: Akıllı telefon

Google Play dışındaki kaynaklardan indirme izin verme

android bilinmeyen kaynaklar

Google Play dışındaki kaynaklardan indirme Android ile çalışan cihazlarda telefonunuza uygulama indirmek için Google Play mağazasını kullanmanız gerekmektedir. Resmi Google hesabı ile giriş yaparak, mağaza üzerinden istediğiniz bir uygulamayı indirebilirsiniz. Ancak Android cihazlarda Google Play haricinde, mağazada olmayan ve APK dosyası olarak bulduğunuz uygulamaları da indirebilirsiniz. Ancak bu durum çok güvenli bir yol değildir. APK dosyalarının yazarları, uygulama geliştiricisine güvenmeniz ... Devamını Oku »

Çalınan Android Telefon için Yapmanız Gerekenler

android cihaz bulma hizmeti

Çalınan Android telefonunuzun bulunması veya kişisel verilerinizin korunmasına yönelik yapılması gereken işlemler nelerdir? Android için cihazınızın çalınması durumunda uygulamanız gereken işlemler için yapılması gerekenler aşağıda belirtilmektedir. İlk olarak Google tarafından sağlanan “Cihazımı Bul” servisinde oturum açmamız gerekiyor. Aşağıdaki bağlantıya tıklayın ve cep telefonunuzdaki Google hesabında oturum açın. https://www.google.com/android/find?hl=tr Burada dikkat etmeniz gereken nokta, cep telefonunuzdaki Google hesabı hangisi ise, Cihazımı ... Devamını Oku »

Ekran Yer Paylaşımı Kapatma j7 prime

ekran yer paylaşımı hatası

Son günlerde Samsung Galaxy J7 Prime telefonlarda alınan bir hatadan ve çözüm yolundan bahsetmek istiyoruz, bu hata neden alınır ve nasıl giderilir? Ekran yer paylaşımı kapatma hatası Android 6.0 Marshmallow güncellemesi sonucunda meydana gelmektedir, eğer işletim sisteminizde bu Android sürümü bulunuyorsa, sürümünüzü yükselterek sorunu çözebilirsiniz. Android Sistem Nasıl Güncellenir? Android sürüm güncelleme nasıl yapılır, eğer bir fikriniz yoksa aşağıdaki bağlantıdan ... Devamını Oku »

error: Content is protected !!