Anasayfa » 4.5G

Kategori Arşivi: 4.5G

Wcdma Nedir

vcdma nedir

Wcdma Nedir? Mobil cihazlarda, internet mobil veri bağlantıları yaparken, ayarlarda görülen ve karşımıza çıkan bir kavram olan Wcdma nedir, kısaca ve basitçe anlatmaya çalışalım. Wcdma, mobil cihazlarda mobil şebeke üzerinden yapılan bir bağlantı türüdür. Wcdma ile aynı frekans üzerinden, daha hızlı bir şekilde internete bağlanmanız mümkün olabilmektedir. Bağlantı türleri üzerinden GSM veya Wcdma seçenekleri ile internete bağlanılabilir, bunlar hazırda kullanılan ... Devamını Oku »

4.5 G görüntülü görüşme yapan android telefonlar

4.5 g görüntülü görüşme

3G ve 4.5 G Şebeke üzerinden görüntülü arama yapan telefonlar Mevcut tarifeniz üzerinden 3g veya 4.5G üzerinden yani şebeke üzerinden herhangi bir uygulama veya programa ihtiyaç duymadan, görüntülü görüşme yapabilen telefonlar hangileridir. Bu yazıda şebeke üzerinden görüntülü görüşme yapabileceğiniz telefon marka ve modelleri bulabilirsiniz. Şebek üzerinden 4.5 G ile görüntülü görüşme yapan telefonlar sadece Samsung markalı telefonlardır, sebebi ise hat ... Devamını Oku »

Exphone | Aeromobile nedir & Ne işe yarar

Exphone nedir? Exphone uygulaması nedir, ne işe yarar, yolcular Exphone için ne kadar ücretlendirilecek, Exphone nasıl kullanılacak ve neleri kapsayacak? Exphone uygulaması nasıl kullanılacak. Exphone ücretlendirilmesi nasıl olacak? Exphone, A.B.D ve daha İngiltere tarafından, İstanbul’dan kalkan direkt uçuşları da kapsayan, cep telefonu hariç mobil cihazlara getirdiği yasaklar üzerine T.H.Y tarafından Exphone isimli uygulamayı devreye sokmaya hazırlanıyor. Peki tam olarak Exphone  ... Devamını Oku »

Google Piksel XL Özellikleri

Google Piksel XL Özellikleri Google tarafından 4 Ekim 2016 tarihinde tanıtımı yapılan yeni model akıllı telefon modeli olan Piksel XL teknik özellikleri nelerdir? Google Piksel XL işlemci, kamera, ram bellek, ekran, batarya ve sensör gibi temel özellikleri neler oalcak? Google Piksel XL resimleri var mı? Tükiye satış fiyatı ve ne zaman gelecek gibi konularda da sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Google ... Devamını Oku »

Lg K8 özellikleri

Lg K8 özellikleri teknik inceleme Lg yeni telefonu K8 modelini sizler için incelemeye aldık, giriş seviyesine hitap eden bir cihaz K8 ancak özellikleri ve fiyat performans dengesine bakılırsa, fiyatına göre tatminkar özellikler sunan bir cihaz LG K8, bu yazıda basitçe Lg K8 özelliklerini sizlere anlatmaya çalışacağız. Lg K8 Teknik özellikleri K8 modelinin ilk olarak ekran boyutundan başlayalım, 5 inç boyutunda ... Devamını Oku »

Lg K8 Sim kart takma

Lg K8 Sim kart nasıl takılır? Lg alt seviye telefonu K8 modeline sim kart nasıl takılır?  LG K8 modeli hangi sim kartı destekliyor, K8’de kullanabileceğim sim kart boyutu hangisi. Lg K8 bataryası çıkıyor mu? Lg K8 cihaz sim kart takma işlemi resimli anlatımını aşağıda bulabilirsiniz. Lg K8 Sim kart takma işlemi Lg K8 modeli Nano sim kartı destekler, öncelikle bunu ... Devamını Oku »

Lte Advanced nedir

Lte Advanced nedir, ne işe yarar? LTE, Long Term Evolution, 4G teknolojisine verilen isimdir, Dünya genelinde 2009 yılından beri kullanılmaktadır,  Türkiyede ise LTE ve gelişmiş özellikler sunan LTE Advanced 4.5G ismiyle 1 Nisan 2016 tarihinden itibaren kullanılmaya başlamıştır. LTE ve LTE advanced nedir, ne işe yarar ve nasıl kullanılır hakkında bilmeniz gerekenleri yazımızda bulabilirsiniz. 4G ve LTE kavramları Bilindiği üzere ... Devamını Oku »

İphone Se | İphone 6 ve İphone 6s Karşılaştırma

İphone Se farkı nedir? İphone modelinin yeni üyesi SE Türkiyede satışta ve 2.000 TL fiyatıyla, İphone 6 serisinin oldukça altında bir fiyata sahip, peki İphone SE modelinin diğer İphone ürünlerinden farkı nedir, İphone 6, İphone 6S ve İphone SE modelinin karşılaştırmalarını sizin için yazmaya karar verdik. İphone 6 modelleri ve SE modelinin teknik özellikleri arasındaki farklar neler? İphone tercih edecekler ... Devamını Oku »

İphone 4.5g ayarı nasıl yapılır

İphone 6’da 4.5g ayarı nasıl yapılır? İphone serisinin sın cihazı olan 6 ve iphone 6Plus’ta 4.5G ayarı nasıl yapılır? 4.5G hızından yararlanmak için, sim kart değişikliği yapmanız ve mobil operatöre kayıt işleminizi yaptırmış olmanız gerekmektedir, tüm bu işlemlerden sonra, son olarak iphone 6 cihazından da küçük bir ayar yapmanız gerekmektedir. Bu yazıdan İphone 4.5G açma ayarı nasıl yapılmaktadır öğrenebilirsiniz. İphone ... Devamını Oku »

error: Content is protected !!