Anasayfa » 1000 TL altı

Kategori Arşivi: 1000 TL altı

Android Go Alacak Telefonlar

android go

Android Go, Oreo sürümünün farklı bir versiyonudur. Android tabanlı cihazlarda kullanılan işletim sistemi olan Android belirli aralıklar il eyapmış olduğu güncellemelere bir isim vermektedir. Bu güncellemelerden sonuncusu ise Andorid 8.0 Oreo sürümüdür. Bu sürümden daha sonra Android Go isimli, 1 Gb altı Ram belleğe sahip cihazlar için geliştirdiği yeni bir versiyonuda bulunmaktadır. Android Go isimli bu versiyon daha farklı ve ... Devamını Oku »

Whatsapp destekleyen ucuz telefonlar

Whatsapp kullanmak isteyen ancak akıllı telefonlara çok para vermek istemeyen kullanıcılar için, hem Whatsapp destekli hemde ucuz telefonları elde etmek bazen sorun olabiliyor, çünkü Whatsapp bir çok telefondan yavaş yavaş desteğini çekiyor. Ancakçok para vermek istemeyen ama Whatsapp kullanmak isteyen kullanıcılar için, üretilmiş alternatif telefon marka ve modelleri hangileri sizler için biraz araştırma yaptık ve elde ettiğimiz sonuçları aşağıda paylaştık. ... Devamını Oku »

Xiaomi Mi5 modelleri ve Karşılaştırma & Hangi Mi5 alınır

Xiaomi Mi 5 Model Karşılaştırma Xiaomi Mi 5 serisine ait modellerin karşılaştırması, depolama kapasitesi, ram bellek ve batarya kapasitesine göre tüm modellerin bir listesini hazırladık, buna göre seçiminizi bu listeye göre kolayca yapabileceksiniz. Hangi modelin hangi özellikleri daha iyi, hangisinin fiyatı daha uygun, hangi Xiaomi Mi 5 modelini alacağım diye düşünmenize gerek yok, sadece sizler için hazırladığımız yazıyı okuyun ve ... Devamını Oku »

1000 Lira altında Akıllı telefonlar ve fiyatları | Mayıs 2017

2017 Mayıs ayı 1.000 Lira altında akıllı telefonlar 2017 yılında en ucuz akıllı telefonlar hangileri. Akıllı telefonlara çok para vermek istemeyenler için, 2017 yılı mayıs ayı itibariyle 1.000 Lira altında satışa sunulan telefonların listesini aşağıda bulabilirsiniz. özellik olarak giriş seviyesi olarak tabir edilen akıllı telefonların ortak özellikleri ve satış fiyatları listelenmiştir. İnternette yer alan popüler satış sitelerinden alına fiyatlar değişkenlik ... Devamını Oku »

error: Content is protected !!