Anasayfa » 4.5G » Avea 4.5g ayarları android

Avea 4.5g ayarları android

Android için Avea 4.5G ayarları

Android işletim sistemi olan bir telefon için Avea aboneleri için 4.5G ayarları nasıl yapılır? Android bir telefondan Avea 4.5G internete nasıl bağlanabilirim? Avea internete Android telefonumdan nasıl bağlanacağım? Avea ve Android için gerekli ayarlar nelerdir ve nasıl yapılır?

Avea internet ayarları Android

Android kullanıyorsanız ve Avea mobil operatöründen hizmet almaktaysanız, 4.5G hizmetini almak için, öncelikle bir abonelik yaptırmalısınız, Avea 4.5G internet paketlerinden birisini seçerek, uyumlu bir telefon ile 4.5G teknolojisini destekleyen bir telefon ile internete bağlanabilirsiniz. Android telefondan internete bağlanabilmek için 4.5G kapsama alanında olmanız da gerekmektedir.

Android telefonunuzun “Mobil Veri” seçeneği aktif olduktan sonra, mobil internete telefonunuz üzerinden bağlanabilirsiniz. Eğe bir Wi-Fi kapsama alanında iseniz ve her iki bağlantı seçeneğide aktif ise Wi-Fi ile internete bağlanırsınız. Böyle bir durumda 4.5G üzerinden internete bağlanmak istiyorsanız, W-Fi seçeneğini kapatınız ve Mobil veri ile kapsama alanı içinde 4.5G internete bağlanabilirsiniz.

Android işletim sistemlerinde telefon modellerine göre değişiklik göstermekle beraber, İnternet ayarları, telefonunuzun üst kısmından çekerek hızlı menü ile ulaşarak “Mobil Veri” seçeneğini aktif hale getirebilirsiniz.

 [notification type=”notification_info” ]Tüm bu işlemler için Avea iletişim merkezi ile görüştüğünüzü veya sesli mesaj servisleri ile 4.5G abonesi olmanız gerektiğini unutmayınız.[/notification]

youtube abone olma

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Content is protected !!