Anasayfa » 4.5G » Avea 4.5G açma

Avea 4.5G açma

Avea 4.5G açma

Avea 4.5G nasıl açılır? 4.5G Avea abonelik işlemleri nasıl yapılır? Telefonumdan 4.5G ayarları nasıl yapılıyor? Avea 4.5G ayarları ve 4.5G açma işlemi nasıl yapılır? Avea aboneleri olanlar için 4.5G servisinden yararlanmaları için yapmaları gerekenler nelerdir?

Avea 4.5G ayarları

Avea aboneleri için 4.5G ayarları ve bu hizmetten yararlanmak için için yapmanız gerekenler şu şekildedir. İlk olarak bir abonelik işlemi yaptırmalısınız, Avea müşteri hizmetlerini arayarak, Web üzerinden yada kısa mesajla Aveanın sunduğu 4.5G abonelik paketlerinden birisini seçmeniz gereklidir. Avea aboneleri için 4.5G hizmetinden yararlanmak için abonelik işlemlerinizi yaptırdıktan sonra, telefonunuzun da 4.5G servisinden hizmet alabilme kapasitesine uygun olması gerekmektedir. Yani telefonunuzun 4.5G uyumlu olması gereklidir. Cihazınızın uyumu için ” Telefonunuz 4.5G uyumlumu? ” isimli makalemizi okuyabilirsiniz.

avea-4.5g-açma

Avea 4.5G için abonelik işlemleri ve uyumlu telefonunuzdan sonra ise uyumlu bir sim karta sahip olmalısınız. Sim kartınızın uyumlu olup olmadığını Avea müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz. 4.5G servisinden faydalanabilmek için bu üç bileşene sahip olmalısınız, bunlardan sonra 4.5G servislerinden abonelik paketiniz doğrultusunda yararlanabilirsiniz.

4.5G kapsama alanı

Avea 4.5G servisi için son olarak, 4.5G kapsama alanı içinde olmanız da önemlidir, Avea paketinizde ki hız bilgileri, normal koşullarda ve kapsama alanı içinde geçerli olan limitlerdir. Bu hızlar konumunuza ve çevresel koşullara göre değişiklik gösterir. Bu sebeple Avea 4.5G hizmetinden yararlanmak için 4.5G hizmeti olan bir bölgede olmanız önemlidir.

Avea 4.5G abonelik başlatma

Avea Müşteri Hizmetlerinin servis içi numarası olan  (550)’yi  arayarak  vaya operatöre bağlanarak yada  *100# servisinden İşlemler menüsünden 4.5G abonelik iptal talebinde bulunarak 4.5G aboneliği iptal edebilir ve 3G abonesi olarak servis almaya devam edebilirler.

Avea Türk Telekom 4.5 sorgulama

Türk Telekom müşteriler için Sms yada web üzerinden sorgulama yaparak, hattınızın-sim kartınızın uyumlu olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

avea-4.5g-sorgulama-yap

Avea – Türk Telekom 4.5G açma işlemi

Avea 4.5G açtırmak için ilk olarak talep bırakmalısınız, talep bıraktıktan sonra 1Nisan 2016 tarihinde 4.5G servisiniz aktif olacaktır ve bu hizmetten yararlanmaya başlarsınız.

Türk Telekom 4.5G talebini Türk telekom resmi sayfasından yapabilirsiniz, Cep telefonu numaranızı yazarak web üzerinden talebinizi iletebilirsiniz.

 avea-4.5g-aç

Dilerseniz web üzerinden dilerseniz Sms yoluyla türk telekom 4.5G servisinizi aktif hale getirebilirsiniz. Sms ile 4.5G servisinizi açtırmak için, 4.5G yazın ve 5555’e kısa mesaj atın, servisiniz aktif hale geldiğinde ise onay Sms ile bilgilendirme yapılacaktır.

Türk Telekom 4.5G açtırmak için tıklayınız

 

Cihaz ayarlarınızı yapın ve Lte aktif edin, Avea-Türk Telekom 4.5G için bir tarife seçin, aksi halde yüksek ücretler ödemek durumunda kalabilirsiniz. Avantajlı Türk telekom tarifelerinden yararlanmak için resmi siteye ziyaret edin veya müşteri hizmetlerini aramalısınız.

avea-4.5-g-tarifeleri

youtube abone olma

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Content is protected !!