Anasayfa » 4.5G » 4.5 G görüntülü görüşme yapan android telefonlar

4.5 G görüntülü görüşme yapan android telefonlar

3G ve 4.5 G Şebeke üzerinden görüntülü arama yapan telefonlar

Mevcut tarifeniz üzerinden 3g veya 4.5G üzerinden yani şebeke üzerinden herhangi bir uygulama veya programa ihtiyaç duymadan, görüntülü görüşme yapabilen telefonlar hangileridir. Bu yazıda şebeke üzerinden görüntülü görüşme yapabileceğiniz telefon marka ve modelleri bulabilirsiniz.

Şebek üzerinden 4.5 G ile görüntülü görüşme yapan telefonlar sadece Samsung markalı telefonlardır, sebebi ise hat üerinden 3.parti bir yazılıma ihtiyaç duymadan görüntülü görüşme yapılması sağlayan teknolojinin sahibinin Samsung olmasıdır, yani şebeke üzerinden görüntülü arama özelliğinin patenti Samsung markasındadır.

4.5 g görüntülü görüşme

Görüntülü görüşme patenti Samsung’un

Samsung dışında, sadece bir kaç marka telefonda da Discovery , vb. görüntülü arama özelliği vardır, bunun sebebi ise bu teknolojinin kullanımı için Samsung ile anlaşılarak bir ücret ödenmesidir.

Samsung markalı neredeyse tüm telefonlar modellerinde, standart olarak görüntülü görüşme özelliği vardır, arama yapacağınız zaman, normal arama yerine “Görüntülü arama” seçeneği ile karşı taraf ile görüntülü görüşebilirsiniz.

 

youtube abone olma

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Content is protected !!