Anasayfa » Android » 2015 Msn Kaydol hesap aç

2015 Msn Kaydol hesap aç

2015 Msn Kaydol

Msn yani Messenger hizmetine nasıl kaydolabilirim, Msn devam ediyor mu? Microsoft Messenger kısa adıyla Messenger Msn Kaydolma işlemini en basit nasıl yapabilirim? Msn açma ve kaydolma için aradığınız en güncel ve faydalı bilgileri, kısa ve net bir şekilde bu yazımızda bulabilirsiniz.

Msn Kaydolma

Microsoft uzun zaman önce Msn hizmetini sonlandırdı ve yerine Skype hizmetini devreye soktu, ancak eski isim yani Msn ismi o kadar akılda kalıcı ve kullanıcılar tarafından benimsenmiş bir durumda ki, herkes Msn hizmetine kaydolmayı ve kullanmayı hala bekliyor. Msn aslında, bir yazılım kurarak kullanılabiliyor, bunun için ek bir yazılım gerekiyor, normal şartlarda Msn programını bilgisayarınıza kursanız bile, otomatik olarak Skype yazılımına güncelleniyor.

Eski Msn Kaydolma

Eski bilindik Msn için ısrarcı iseniz, size önereceğimiz bir yazılımı kurmak suretiyle hala eski Msn programını kullanabilirsiniz. Bu konu için ayrı bir yazı yazdık ve detaylı bilgi için bu yazımıza da göz atabilirsiniz. Eski Msn programını kullanmak isimli makalemizi okuyunuz.

Skype/Msn Kaydolma işlemi

sosyal medya hesaplarınızı da içe katarabileceğiniz, arkadaşlarınız ile etkileşime geçebileceğiniz, ücretsiz mesajlaşma ve görüntülü görüşmeler yapabileceğiniz Skype uygulamasına geçiş yapmaya karar verdiyseniz, aşağıdaki anlatılan yönergeleri yaparak hesabınıza kavuşabilirsiniz.

Skype Hesabı alma

Skype yazılımını yada mobil uygulamasını kurduktan sonra, kullanabilmeniz için bir hesaba ihtiyacınız vardır, bu hesap ücretsizdir ve bir kayıt formunu doldurarak edinebilirsiniz. Msn/Skype Kaydolma için birkaç yol bulunur, şimdi kısaca size bu yolları ve hesap açma işlemini anlatmaya çalışalım.

Msn/Skype Kaydolma süreci

Eski Msn hesabınızı kullanın

Msn ve Skype için hesap açmak için resmi Official sayfasındaki hesap açma formunu doldurmak gereklidir, ancak daha önce oluşturduğunuz bir hesap varsa kaydolmadan bu hesabınızı Skype üzerinde de kullanmanız mümkündür, bu durumda yeni bir hesaba ihtiyacınız yoktur.

Microsoft hesabı açın

Tüm Microsoft hesaplarında geçerli olan yeni Microsoft hesabınızı oluşturun, bu hesap ücretsiz olarak açılır ve tüm Microsoft ürünlerinde de geçerlidir, bu hizmetlere Msn/Skype dahildir, bu şekilde Skype hesabınızda da oturum açabilirsiniz.

Facebook Hesabınızı kullanın

Eğer bir Facebook hesabına sahipseniz, yani bir Facebook hesabınız varsa, bu hesabı kullanarak Skype programına kayıt olarak daha hızlı olarak skype uygulamasından yararlanabilirsiniz.

Msn/Skype hesap edinme

skype Hesap oluşturma sayfasında tüm bu seçenekler size sunulur, siz sadece tercihinize göre bir seçenek ile hesap oluşturabilirsiniz.

Msn Kaydol formunda ilk olarak formda en üstte bulunan bu seçenekleri kullanabilirsiniz, bu seçeneklerden birisini seçerseniz, formun geri kalan kısımlarını doldurmanız gerek yoktur, sadece Facebook yada Microsoft hesaplarınızı Skype üzerinde kullanabilmek için gerekli izinleri vermeniz yeterlidir.

msn-kaydol-1

Msn Kaydolmada diğer yöntem ise, kayıt formunu doldurmak suretiyle yapılır. Msn/skype formu aşağıdaki şekilde sizden bazı bilgiler ister, ad, Soyad, doğum tarihi vb. kişisel bilgileri girmelisiniz. Daha sonra ise iletişim ile ilgili bilgilerinizi giriniz.

msn-kaydol-2

Msn Kaydol formunda son adımda ise, bir Skype adı seçmelisiniz, bu sizin kullanıcı adınız olacaktır ve giriş yapmak için kullanılacaktır, hemen ardından ise bir Parola belirleyin, parola belirlerken güçlü ve tahmin edilemeyen, harf ve sayılardan oluşan bir parola belirlemeniz hesap güvenliğiniz için oldukça önemlidir.

msn-kaydol-3

Skype formunda geri kalan alanları da doldurdıktan sonra hesabınız oluşturulacaktır. Son olarak yapmanız gereken ise kullanmış olduğunuz işletim sistemi ve platforma uygun olan Skype sürümünü indirmek ve kurmak olacaktır. Skype uygulamasını kurduktan sonra, Msn Kaydol formu ile oluşturduğunuz Skype adı ve parolası ile giriş yapabileceksiniz.

Msn / skype Kaydolma formu

Skype Download 

Msn/Skype Kaydol formu nasıl alınır Videolu anlatım aşağıda bulunmaktadır.

youtube abone olma

Yoruma kapalı.

error: Content is protected !!